Пластикові паркани ПВХ.

Пластикові паркани користуються зростаючим попитом у власників котеджів і дач. Причина такої популярності огорож з ПВХ криється в їх естетичної привабливості, практичності і довговічності.

Зовнішній вигляд пластикових парканів

Огородження з ПВХ по фото в більшості випадків практично неможливо відрізнити від дерев'яного паркану або металевої огорожі. Пластикові паркани зазвичай виготовляють у вигляді щитів з дощок. Відрізнити матеріал ПВХ від дерева можна лише при найближчому розгляді або тактильному контакті. Втім, з таким же успіхом паркан із пластику може зімітувати за зовнішнім виглядом і металеву ограду.Огради з ПВХ виробляються в різної модифікації. Вони можуть бути витонченими і легкими огорожами для палісадника з квітами або двометровим непроникним парканом, надійно захищає двір заміського котеджу або присадибну ділянку дачі від сторонніх очей. Для додаткової міцності і стійкості огороджень налагоджено виробництво забірних конструкцій з ПВХ на металевому каркасі.

Переваги огорож з ПВХ

Термін служби паркану з ПВХ складає 20 і більше років.
До безперечних достоїнств пластикових огорож можна віднести їх довговічність, міцність, морозостійкість, привабливий зовнішній вигляд. Крім того, паркани з ПВХ відрізняються простотою збірки. При бажанні їх можна швидко демонтувати і зібрати на новому місці без втрати початкової міцності, краси та інших властивостей конструкціі.Матеріал пластикових огорож характеризується високою стійкістю до хімічного і механічного впливу. У випробуваннях міцності на злам паркан з ПВХ значно перевершує дерев'яну огорожу. Він не проводить електричний струм і практично не горить. Пластик не гниє, як дерево, не схильний до корозії, як метал. Йому не страшні гризуни, жучки-шашелі, цвіль і грибок.
Треба відзначити, що пластик, який використовується для виробництва огороджень, не є вогнестійким матеріалом. При високих температурах він починає плавитися, видаючи різкий, задушливий запах.
Пластикові огорожі не вимагають будь-якого догляду. На відміну від традиційних дерев'яних і металевих огорож їх не потрібно регулярно фарбувати. Запорошений або забризканий брудом пластиковий паркан досить протерти вологою ганчіркою, щоб він засяяв, як новенький. Огорожі з ПВХ, виконані з якісної сировини з дотриманням технології виробництва, стійкі до впливу ультрафіолету і не втрачають свій первісний колір протягом всього терміну служби.Едінственним недоліком огорож з ПВХ можна назвати їх високу вартість.