Як приклеювати стрази ? Як мож покрити телефон стразами.

непомітний одяг можна перетворити і надати їй ошатний вигляд, якщо прикрасити стразами. Ця нескладна робота доступна кожному, головне - мати під рукою набір різних стразів, клей, спирт, віск і трохи фантазії.
Інструкція
1
Річ розкладається на столі, при необхідності її пропрасовують праскою. Визначається узор, який буде наноситися, підбираються стрази Сваровські потрібної форми і забарвлення.
2
Далі поверхню тканини обробляється від жирових і пилових забруднень. Для цього змочують у спирті ганчірочку і ретельно протирають ті місця на одязі, де наклеюватимуться стрази .
3
Тепер виготовляється саморобний аплікатор для зручності роботи. Береться ватяна паличка і вмочається в розтоплений віск. Коли він стане укріпляти, потрібно пальцями зробити йому гострий кінчик. Аплікатор готовий.
4
Для того щоб наклеїти стрази на одяг використовуються спеціальні марки клею. Можна взяти клей для тіпсів, меблевий або взуттєвої. «Момент» застосовувати не бажано, оскільки з часом з'являються жовті плями.
5
Наносять клей на тканину. Для отримання маленьких крапельок використовують зубочистку. Злегка доторкаються аплікатором до верхівки страза, після чого кристал прилипне до воску. Переносять його на клей і притискають. Щоб звільнити страз від воску, потрібно зробити невеликий круговий рух аплікатором.
6
Тепер підправляють воскової кінчик і знову беруть аплікатором страз. Якщо робота виконується швидко, то можна підготувати на тканини кілька крапельок клею з урахуванням швидкості його висихання.