Лук порей: вирощування, збирання, зберігання.

Лук-порей - холодостійка дворічне рослина з довгою білою цибулиною і широкими стеблами. За смаком цибуля-порей не такий гіркий, як ріпчаста, також у нього відсутній різкий запах. Порей багатий солями калію і вітаміном С, додають його в овочеві, рибні та м'ясні страви.

Вирощування цибулі-порею і догляд за ним

Лук-порей потребує тривалого періоді вегетації, тому в середній смузі Росії його потрібно вирощувати розсадним способом. Щоб отримати урожай в вересні, висівати насіння потрібно на початку березня. Перед посадкою насіння потрібно замочити на добу в теплу воду. Потім висаджувати їх в підготовлений грунт на відстані 1-1,5 сантиметра один від одного.
Суміш для розсади готують з дернової землі або компосту, додавши в неї рівні частини перегною і торфу.
В грунт цибулю потрібно висаджувати в середині травня на відстані 10-15 сантиметрів між рослинами і 30-40 сантиметрів між рядами. Грунт для порею повинна бути родючим і добре удобреному з осені. Садити цибулю потрібно в добре освітленому місці.
Лук-порей буде добре рости і дасть багатий урожай, якщо посадити його на місце, де до цього росли бобові, капуста чи огірки.
Лук-порей - це досить невибаглива рослина. Основний догляд за ним складається з прополки, розпушування, підгортання і поливів. Під час посухи зростання порею може призупинитися і швидко відновитися при достатньому поливі. Підгодовувати цибулю-порей потрібно кілька разів за все літо. Для підгодівлі можна взяти рідкий гній, розбавлений у воді з додаванням мінеральних добрив. Щоб зберегти вологу і зупинити розвиток бур'янів, посадки мульчують торфом або подрібненої висушеної соломою. Порей рідко уражається шкідниками і хворобами. Щоб захистити рослини, іноді достатньо дотримуватися профілактичні заходи - провести посів в ранні терміни, своєчасно видаляти бур'яни. Головні шкідники цибулі-порею - тютюновий трипс і цибульна муха. Щоб відлякати луковую муху, цибулю садять поруч з морквою. Для відлякування шкідників можна посипати між рядами порею подрібнені морквяні насіння або тютюн.

Прибирання та зберігання цибулі-порею

Прибирати цибулю-порей потрібно в кінці вересня, початку жовтня. У зібраного лука слід відрізати на одну третину листя і відсікти коріння. Оброблені таким чином рослини можна зберігати в холодильнику, перед цим упакувавши їх в харчову плівку.
Невеликі рослини можна залишити на зиму, перед цим підгорнути їх і накривши лапником.
Інший спосіб зберігання порею - в погребі. Викопаний цибулю обтрушують від землі і ставлять вертикально в відро, потім прикопують землею так, щоб коріння було цілком зариті. При такому зберіганні цибулю-порей збереже свої смакові властивості і корисні речовини до самого літа.