Котлети по-київськи в мультиварці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вперше котлети по-київськи з'явилися в Росії при імператриці Єлизаветі. Рецепт страви був привезений з Франції, воно називалося «де-воляй». Після Вітчизняної війни 1812 року ці котлети були перейменовані в Михайлівські. А ось куряча кісточка в котлетах, що імітує ніжку, вперше з'явилася саме в ресторанах Києва. Спробуйте приготувати це чудове блюдо за допомогою мультиварки.

Рецепт котлет по-київськи в мультиварці

Приготуйте для страви такі інгредієнти: 300 г свіжої курячої грудки, 40 г масла вершкового хорошої якості, 2 яйця, 100 г сухарів, 100 г борошна, 40 г твердого сиру, кріп, перець білий, соль.Срежьте філе з грудки. Для цього зробіть глибокий надріз уздовж грудної кісточки, зріжте філе разом з крилом. Відріжте кісточку від м'яса. Очистіть її від м'яса та шкіри. Відріжте верхню частину філе, видаліть білі жилки, плівки і жир. Відбийте шматочки спеціальним молотком до товщини 0,5 см. Натріть сир. Змішайте м'яке масло з сиром, перцем, сіллю і кропом, поставте в холодильник, щоб воно застигло. Посоліть і поперчіть шматочки м'яса. Покладіть в них начинку. Сформуйте овальні ковбаски і нанизуйте їх на курячі кісточки. Для цього розміщуйте кісточки в середині підготовленого філе. Завертайте філе дуже щільно, щоб начинка не витекла при приготуванні. Сформовані котлети помістіть в морозилку на кілька хвилин.
Якщо котлета не згортаємо і витікає рідина, закрийте отвір шматочком відбитого м'яса.
Підготуйте паніровці. Збийте яйця. Вийміть котлети з морозилки, обваляйте їх у борошні, потім в яйці, потім - в сухарях, потім знову в яйці і знову в сухарях. На котлетах повинен вийти щільний сухарний шар. Смажте котлети по-київськи в мультиварці в режимі «Випічка» з великою кількістю масла. Масло повинно покривати котлети як мінімум до середини. Через 15 хвилин їх потрібно перевернути. Щоб начинка рівномірно розподілилася по всій котлеті, після закінчення програми приготування залиште страву в мультиварці на 5 хвилин.

Котлети по-київськи з грибами в мультиварці

Для котлет по-київськи з грибами візьміть 300 г курячої грудки, 200 г печериць, трохи зелені петрушки, 40 г вершкового масла, 2 яйця, рослинне масло, перець, панірувальні сухарі, борошно, соль.Мелко наріжте гриби, обсмажте їх на олії. Охолодіть їх і змішайте з дрібно нарубаного зеленню петрушки і м'яким вершковим маслом. Поставте готову суміш в холодильник. Приготуйте філе, відбийте його молотком, посоліть і поперчіть. Викладіть на нього суміш олії з грибами і щільно загорніть.
Щоб начинка не витекла, а збереглася всередині котлети, загорніть її спочатку в дуже тонкий шматочок курки, і тільки потім в відбивну.
Покладіть котлети в морозилку на кілька хвилин. Збийте яйця. Вийміть котлети з морозилки, обваляйте їх у борошні, в яйці, в сухарях, знову в яйці і знову в сухарях. Налийте масло в мультиварку, розігрійте його. Опустіть котлети в масло за допомогою шумівки. Встановіть режим «Випічка» на 30 хвилин, через 15 хвилин переверніть котлети. Вийміть готову страву і подайте до столу.