Як себе розфарбувати на Хеллоуїн.

В кінці жовтня в усьому світі святкують Хелловін - переддень дня всіх святих. Цей язичницьке свято сходить до вірувань древніх кельтів, традиційно він представляє собою скромне шанування померлих предків. На сьогоднішній день Хеллоуїн користується величезною популярністю серед молоді всього світу. Широко поширені дискотеки і клубні вечірки на тематику Хеллоуїна, які буквально наповнені представниками нечистої сили.
Вам знадобиться
  • Аквагрим, спонж, пензлики, червона губна помада, чорна або синя туш для вій, накладні вії.
Інструкція
1
Дівчатам підійде образ мертвої принцеси. Щоб його отримати, задайте блідий тон на все обличчя за допомогою білої фарби і злегка затемните її на щоках і шиї. Губи зробіть синюватими, під очима намалюйте тіні, вії накрасьте чорною або синьою тушшю. Можна виділити одне око, намалювавши навколо нього тонку чорну павутинку, це буде виглядати дуже стильно. Довгі сині нігті вдало доповнять образ.
2
Для макіяжу вампирши потрібно рівномірно нанести на обличчя, шию і кисті рук білу фарбу. Губи накрасьте яскраво-червоною помадою, на повіки нанести темні тіні і приклеїти накладні вії. Одяг бажана з довгими рукавами, червоних і чорних кольорів. Вітаються прикраси у вигляді черепів і кажанів.
3
Брюнетки можуть перетворитися на одну ніч в чорну кішку - улюбленицю нечистої сили. Для «котячого» макіяжу потрібно нанести на повіки при підводку для очей у вигляді стрілок, підкрутити і нафарбувати вії чорним. На щоках намалювати довгі вуса і на кінчику носа Посідає чорне плямочка. Кішці дуже підійдуть довгі чорні кігтики.
4
Для представників сильної статі підійде образ демона. Для цього на обличчя потрібно накласти блідо-сірий тон. Потім намалювати темні кола під очима, виділити чорним брови, з боків носа теж потрібно накласти більш темні відтінки, щоб трохи загострити його.
Зверніть увагу
Аквагрим - це спеціальні фарби для макіяжу, вони безпечні для здоров'я і прекрасно змиваються звичайною водою з милом. Їх можна замінити звичайними фарбами на восковій основі, але перед нанесенням на тіло бажано перевірити чи не викликають вони алергію.
Корисна порада
Вибравши макіяж для Хеллоуїна, обов'язково продумайте свій наряд. Потрібно, щоб ваш образ був гармонійним, і всі його деталі відповідали один одному.