Як бути красивою, якщо великий ніс.

Крупний ніс - не рідкість для мешканок Росії. Прямий досить великий ніс можна побачити на багатьох зображеннях російських панянок, а також на перших аматорських фото. Тому соромитися свого обличчя не варто. Крупний ніс можна красиво обіграти за допомогою зачіски і макіяжу.
Інструкція
1
Правильно підібрана зачіска здатна візуально зменшити великий ніс. Ідеально підійдуть стрижки з чубчиком, каре, об'ємні пишні укладання. Чим більше здається голова, тим органічніше виглядає на ній ніс. Тому вибирайте об'ємні зачіски з чубчиком, робіть кучері, начісування. Все це відверне увагу оточуючих від центральної частини обличчя.
2
Не ігноруйте головні убори. Широкі поля капелюхи компенсують зайву довжину носа. Теж саме зробить і модна кепка. Підійде і бере. Уникати варто лише хусток. Вони роблять голову візуально менше, а ніс, навпаки, здається більше.
3
За допомогою макіяжу можна зробити ніс менше. Нанесіть пудру на один-два відтінки темніше основного кольору на крила носа. Поставте крапку на кінчику. Ретельно розтушуйте, щоб не було помітно переходу одного кольору в інший. Зробіть яскравий макіяж очей. Намалюйте товсті стрілки на верхньому столітті, вискубайте і подкрасьте брови. Так очі будуть здаватися більше, а ніс - виглядати більш органічно. Якщо не хочете виділяти очі, покрийте соковитим блиском губи. Це теж відверне увагу від носа.
4
Крім зачіски та макіяжу скорегувати великий ніс допоможуть аксесуари. Великі довгі сережки і об'ємні кольє - ваш варіант. Всі ці деталі притягнуть увагу оточуючих на себе. Таку ж роль зіграє і одяг. Глибоке декольте або спідниця вище колін будуть більш цікаві, ніж великий ніс.
5
А найголовніше - не зациклюйтеся на проблемі. Оточуючі бачать вас так, як ви цього хочете. Не соромтеся спілкуватися і не думайте, що всі дивляться тільки на ваш ніс. Це далеко не так. Люди набагато менш уважні, ніж про них звикли думати. Вони сприймають вас в цілому, а не частинами, і не перестануть з вами розмовляти або дружити тільки тому, що вас ніс трохи більший, ніж у них.