Властивості та сила каменю гранат.

Гранат - красивий напівдорогоцінного каміння, який так люблять носити представниці прекрасної статі. Однак він може не тільки прикрасити жіночу шийку або зап'ясті. Гранат володіє магічними властивостями, вже багато століть цінуючи людьми.

Кому підходить гранат

Камінь гранат підійде не кожному. Приміром, Овна - пристрасному, імпульсивної і напористому, не варто носити гранатові прикраси, так як вони лише погіршать не надто приємні якості його характеру. Зате поступливішою Діві або скромному Раку без граната не обійтися. Корисні прикраси з криваво-червоним каменем будуть стриманому і працьовитих Козерогові. Гранат зміцнить його сили і віру в себе. Допоможе гранат і Тельцю в його завзятості.
Рибам і Стрільцям слід уникати червоних і бордових відтінків. Їм принесе щастя лише зелений гранат.

Властивості каменю гранат

Сьогодні гранат найчастіше можна побачити на дівчатах, проте в середні століття його носили представники обох статей. Чоловіки вважали, що криваво-червоний камінь оберігає їх у боях від ран, тому суворі воїни часто мали при собі амулети з гранатом. Жінок же, згідно з тодішніми віруваннями, прикраса з граната робило мудрими, поступливими і спокойнимі.Гранат забезпечує прихильність друзів і вірність коханої людини. Перстень, прикрашений гранатом - це визнання в ніжній любові або трепетною дружбі. Подарунки з гранатом було прийнято підносити людині, надовго покидати рідний дім. Вважалося, що це допоможе йому уникнути небезпек на чужині і благополучно повернутися домой.Гранат - камінь творчо людей. Він допомагає висловити у своїх творах те, що людина почуває. Поети і художники, скульптори та письменники мали при собі прикраса з напівпрозорим червоним каменем, яке допомагало їм надавати своїм думкам і емоціям форму.Гранат впливає і на здоров'я свого власника. Особливо ці властивості цінувалися східними народами. При захворюваннях дихальних шляхів, бронхітах і ангіні камінь рекомендується носити на горлі, причому неодмінно в золотій оправі. Йоги відзначали, що гранат сприяє якнайшвидшої регенерації тканин, зміцнює імунітет, прискорює одужання. Існувала думка, що гранат здатний навіть позитивно впливати на потенцію.
На Русі вважали, що гранат збільшує жіночу енергію і полегшує пологи.
Гранат допомагає своєму власникові завжди зберігати позитивний настрій. Правда, позитивну роль це відіграє лише під час заняття якою-небудь справою: людина довгий час зберігає активність і перебуває у піднесеному настрої. Під час відпочинку ці якості, навпаки, заважають. Закінчивши роботу, гранатове прикраса краще зняти.