Як прибрати плями на обличчі. Як прибрати плями від акне на обличчі.

Плями на обличчі викликають комплекси, особливо це стосується жінок. Чоловіки менш сприйнятливі до своєї зовнішності, деколи вони не надають значення своєму зовнішньому вигляду, але це стосується далеко не всіх представників сильної статі. Але які б плями не утворилися, потрібно з'ясувати причину і почати їх лікування.
Інструкція
1
Якщо у вас пігментні плями, то використовуйте сік петрушки, лимона, огірка. Наносите його на зону пігментації, а якщо шкіра жирна або комбінована - протирайте соком все обличчя. Також не забувайте про сонцезахисні креми, які найкраще купувати в аптеці. Вибирайте крему з рівнем захисту від SPF-15 і вище. Використовуйте відбілюючі маски і косметичні крему регулярно.
2
Якщо у вас червоні і шорсткі плями на обличчі, то це може бути як алергічна реакція організму, так і просто прояв сухості шкіри, яке утворюється в результаті сонячного впливу або холодів. Перш ніж використовувати будь-які косметичні засоби, сходіть на прийом до дерматолога. Якщо підтвердиться наявність алергії, то використовуйте ті кошти, які прописав лікар. Зазвичай це протиалергічні мазі і таблетки. Якщо алергія не була виявлена, то регулярно використовуйте зволожуючі креми, а на ніч можете наносити дитячий крем на зону утворення плям. Почніть і прийом вітамінів, можливо, що це прояв авітамінозу.
3
Якщо у вас з'явилися білі плями, то це тривожний сигнал. Зазвичай вони сигналізують про наступ хвороби під назвою Витилиго. Утворюються вони через стреси, гормональних порушень та інших збоїв у роботі організму. Якщо ви виявили такі плями, то запишіться на прийом до ендокринолога і дерматолога. Після з'ясування причин і взяття аналізів вам призначать курс лікування, який обов'язково потрібно пройти. Зазвичай прописують очищаючі програми організму, вітаміни та загальнозміцнюючі засоби, а також прийом фармацевтичних препаратів.
Плями , що з'явилися на знімку через пил на об'єктиві камери, що виникли через відображення світла вбудованої спалаху в сніжинках і з цілої низки інших причин, можна видалити за фотографії за допомогою коригувальних інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Застосувавши опцію Open меню File, відкрийте картинку в Photoshop. Залиште фоновий шар із зображенням заблокованим. Це дозволить вам мати під рукою вихідний варіант знімка, який стане в нагоді, якщо корекція на якомусь етапі виявиться надмірною.
2
Для того щоб прибрати плями з ділянок зображення, що не відрізняються великим ступенем деталізації, підійде фільтр Dust & Scratches. Для його застосування додайте в документ копію картинки з плямами, скориставшись опцією Duplicate Layer меню Layer, і відкрийте настройки опцією Dust & Scratches групи Noise меню Filter.
3
Присвойте параметру Threshold мінімальне значення, а величину Radius виставте на максимум. Зменшуючи величину радіуса і поступово збільшуючи значення порога, добийтеся зникнення плям при не зовсім повному размитии картинки. Приховайте оброблене зображення під маскою, застосувавши опцію Hide All групи Layer Mask меню Layer.
4
Інструментом Dodge Tool в режимі Shadows освітлити маску в тих місцях, де знаходяться плями. Якщо корекція якогось із ділянок вас не влаштовує, затемните маску в цьому місці, застосувавши інструмент Burn Tool.
5
Якщо на зображенні є ділянки, при допомозі яких можна без збитку для картинки закрити пляма, застосуйте інструмент Patch Tool. Для використання цього інструменту скопіюйте оригінальне зображення на новий шар або, якщо частина плям вже закрита коригувальним шаром, застосуйте поєднання Ctrl + Shift + Alt + E. В документі з'явиться шар, що з видимих фрагментів всіх верств, лежачих нижче.
6
Включивши опцію Source в настройках інструменту, обведіть фрагмент з плямою. При затиснутою лівій кнопці мишки перетягніть виділення на ділянку картинки, відповідний для перекриття плями, і відпустіть кнопку.
7
Прибрати плями з фрагментів зображення, на яких потрібно зберегти фактуру, можна за допомогою інструментів Clone Stamp і Healing Brush. Кнопкою Create a new layer з палітри шарів додайте прозорий шар для результатів корекції. Включіть в налаштуваннях інструментів опцію Sample all layers і вкажіть, затиснувши клавішу Alt, ділянку картинки, з якого ви будете копіювати пікселі для перекриття плями. Зафарбуйте зіпсований фрагмент, відпустивши Alt.
8
Для збереження картинки без плям застосуєте опцію Save As меню File.