Як поводитися із свекрухою.

Відносини зі свекрухою можуть складатися непросто. Нехай вас не обманює хороше ставлення матері вашого обранця до вас на початку вашого знайомства. З часом свекруха може почати пред'являти вам претензії з питань ведення господарства, відносин з її сином і виховання дітей. Навчіться правильно реагувати на негатив з боку своєї новоспеченої родички, і ваше сімейне щастя не постраждає від її критики.
Інструкція
1
Не критикуйте свого чоловіка в присутності його матері. Вашої свекрухи буде неприємно, що ви вважаєте її улюблене чадо, яке вона ростила, пестила і плекала, недостатньо хорошим для себе. Нема чого нагнітати обстановку. Ваші випади в сторону манер, активності чи особистісних якостей вашого благовірного свекруха може прийняти на свій рахунок. Вихованням дружина краще зайнятися вдома, наодинці з ним. А взагалі задумайтеся, чому ви вийшли заміж за чоловіка, у якого стільки недоліків?
2
Промовчіть, якщо вам не подобається наряд, зачіска свекрухи, блюдо, яке вона приготувала, або ремонт, який вона зробила. До ваших зауважень вона може поставитися особливо болісно. Може бути, ви вже вважаєте її членом родини, з яким прийнято говорити чесно, а вона досі вважає вас чужою жінкою, роздобути її сина.
3
Не впадайте в залежність від батьків чоловіка. Намагайтеся не позичати у свекрухи грошей, не просити її про великі послугу. В іншому випадку, мама вашого чоловіка може порахувати, що має право втручатися у ваше сімейне життя, раз вона бере в ній така участь.
4
Намагайтеся подружитися зі свекрухою. Робіть їй невеликі, але приємні подаруночки, допоможіть накривати на стіл і прибирати посуд, коли приходите до неї в гості, уважно слухайте її розповіді. Знайдіть привід для щирого компліменту. На справжню похвалу мати вашого чоловіка не залишиться байдужою. Тільки не переборщіть. Вам потрібно бути доброзичливою, але не підлизуватися до родички.
5
Радьтеся зі свекрухою. Покажіть жінці, що згодні з її авторитетом матері вашого чоловіка і просто старшого члена родини. Задавайте питання свекрухи з побутових питань, кличте до її життєвому досвіду і по можливості виконуйте її рекомендації. Не забудьте потім подякувати їй за доброту і участь.
6
Задавайте свекрухи питання щодо смаків вашого чоловіка. Візьміть у неї рецепт улюбленого блюда вашого чоловіка, попросіть показати його дитячі фотографії. Побачивши, що ви щиро хочете зробити вашу сімейне життя максимально комфортною, що ви готові піклуватися про своє благовірному майже так само добре, як і його мама, свекруха розтане і відкриється вам назустріч.