Як у 35 почати все з початку.

Будувати своє життя можна не тільки в молодості. Навіть якщо вам добре за тридцять, у вас є шанси почати все спочатку, круто повернути життєві обставини і добитися щастя.
Інструкція
1
Зрозумійте, що жити повноцінним, цікавим життям можна в будь-якому віці. Так само, як і в ранній молодості, ви можете самореалізуватися, відкрити нові горизонти. Єдиною перешкодою може стати ваше недовіру до себе. Так усуньте його. Сумніви тільки завадять вам діяти. Подумайте про свої досягнення і успіхи. Їх наявність говорить про те, що ви багато чого можете і вмієте. Візьміть до уваги свій життєвий досвід, мудрість і будьте спокійні за своє майбутнє.
2
Заручіться хорошим здоров'ям. На жаль, вік, коли організм прощає вам зневага до повноцінному сну і неякісне харчування, пройшов. Щоб бути у формі, вам необхідно стежити за своїм способом життя. Виключіть з раціону шкідливі продукти: смажене, солодке, копчене, солоне, борошняне. Відвідуйте спортзал або танцклас, ведіть активний спосіб життя. Так у вас буде достатньо сил і енергії для досягнення усіх цілей, які ви перед собою поставите. А відображення в дзеркалі буде радувати вас і додавати ентузіазму.
3
Знайдіть свій образ. Молодим дівчатам прощаються невеликі промахи у виборі одягу, зачіски або макіяжу. Зріла жінка повинна відрізнятися бездоганним стилем і продуманим іміджем. По досягненні 35-річного віку ви добре вивчили свою фігуру, знаєте, які фасони вам йдуть, як купити вдале білизна, які кольори потрібно вибирати в одязі. Якщо вам складно зорієнтуватися в актуальних модних тенденціях, зверніться до професійного стиліста.
4
Позбавтеся від старих звичок і придбайте нові, якщо хочете почати життя заново. Це стосується, насамперед, способу мислення. Якщо у вашій долі щось пішло не так, можливо, причиною цьому став саме негативний настрій. Подивіться по-новому на свій спосіб життя. Можливо, ви велику увагу приділяєте деталям, випускаючи з уваги суть речей. Не зациклюйтеся на дрібницях, дивіться на життя простіше. Знайдіть саме ті способи відволіктися і заспокоїтися, які підходять саме вам.
5
Приділіть увагу своїй кар'єрі. 35 - вік, коли потрібно визначитися з тим, що у вас виходить добре, і яких вершин ви хочете досягти. Однак якщо ви не знайшли себе в тій сфері, в якій досі працювали, і не бачите перспектив на своїй посаді, спробуйте себе на новому терені. Нехай вас не лякають перспективи почати рух по кар'єрних сходах заново. У вас була можливість добре вивчити себе, визначити власні таланти та здібності, значить, ви знаєте, яка нова робота вам підійде. При необхідності пройдіть навчання і дерзайте.