Як повернути себе до життя.

У житті може статися справжнє потрясіння, що веде до депресії. Впоратися з непростими обставинами і пережити стресовий момент - це одне. А от повернутися потім до життя - інше, адже буває, що для цього немає ні сил, ні плану дій, ні бажання щось робити.
Інструкція
1
Проаналізуйте негативні події, які з вами відбулися. Щоб забути про погане і рухатися далі, потрібно провести роботу над помилками, змінити на майбутнє свою поведінку, виговоритися, розібратися з тими почуттями, які ви випробували через негативної події. Якщо біль тримати в собі, вона довго не відпустить вас.
2
Вчіться позитивному мисленню. Вам може здатися, що в житті не залишилося нічого хорошого, але це далеко не так. Тільки уявіть свою проблему в масштабі всесвіту. Вона менше піщинки. Від ваших страждань краще не стане. Спробуйте знайти якусь мету і рухайтеся до її досягнення.
3
Даруйте любов. Знайдіть тих, хто потребує допомоги, і зробіть для них щось хороше. Так ви повірите в себе, усвідомлюєте власну значущість і зможете знову відчути смак до життя і радість від споглядання плодів своєї праці.
4
Направте свій стан в конструктивне русло. Вам все одно, ви нічого не хочете, ви зневірилися? Значить, ви не боїтеся помилитися і не будете переживати через тимчасове дискомфорту. Саме час зважитися на якийсь великий вчинок, від якого раніше вас утримував страх. Деякі люди в хвилину розпачу круто змінюють власне життя і потім дякують долі за випробування, які вони їм ниспослала, адже саме вони дали їм силу і стали запорукою майбутнього щастя.
5
Наповнюйте своє життя світлими моментами, а свій розум - позитивними думками. Якщо ви замислюєтеся над тим, як знову увійти в колію, значить, ви хочете відчути себе краще. Для цього на кожен день придумуйте собі приємний сюрприз або маленьке пригода. Тоді вранці у вас буде радісний привід вставати з ліжка і занурюватися в життя.
6
Пробуйте щось нове. Відчуйте різноманітність світу. Нові знайомства, блюда, заняття, робота, житло, домашня тварина, все це допоможе вам повернути втрачений смак до життя. Адже якщо ви впали в депресивний стан, значить, якийсь важливий аспект вас не влаштовує. Визначте, який саме, і змініть ситуацію.
7
Чи не сумуйте. Не піддавайтеся бажанням безцільно лежати і віддаватися невеселим думкам. Прогуляйтеся, подивіться фільм, займіться прибиранням, пройдіться по магазинах, послухайте позитивну музику, почитайте, попрацюйте, приділіть увагу своєму хобі. Робіть що-небудь і повернетеся до життя.