Як написати краще резюме. Як писати хороші роботи.

Ваше спілкування з майбутнім роботодавцем починається, коли перед ним виявляється ваше резюме . Те, як ви покажете себе в цьому документі, може привести до відмови ще до призначення співбесіди або ж навпаки, приверне увагу саме до Вашої кандидатури. Правильне, грамотне складання резюме - майже мистецтво, але існує ряд універсальних правил, які допоможуть вам освоїти його, а значить, наблизитися до бажаного - отримати цікаву для вас роботу.
Інструкція
1
Багато сайтів, орієнтовані на пошук і пропозиція роботи, пропонують свої зразки-бланки резюме , які вам потрібно заповнити. Порівняйте кілька варіантів, виберіть той, який здається вам найбільш вдалим і підходящим саме специфіці вашої посади.
2
В першу чергу обов'язково представтесь, вкажіть свої контактні дані. При цьому не полінуйтеся перевірити їх точність і достовірність. Вказуйте ту електронну адресу, з якої збираєтеся відправляти резюме .
3
Вказуйте конкретну посаду, на яку претендуєте. Не пишіть невизначених фраз в надії, що роботодавець зі своїх вакансій знайде вам підходящу.
4
В розділі «Освіта» вкажіть всі курси, стажування, конкурси, в яких ви брали участь. Починайте з головного, найбільш показового.
5
У розділі «Досвід роботи» першим повинно бути вказано ваше останнє місце роботи, далі докладно розпишіть інші посади в зворотному хронологічному порядку. Не пишіть в цьому розділі про тих позитивних якостях, які ви проявили за цей час, вказуйте тільки місце, час, посада і ваші обов'язки.
6
Якщо у вас немає досвіду безпосередньої роботи в цій області, вкажіть ваші практичні, курсові, дипломні роботи. Це дасть роботодавцю подання про ваш досвід, тоді як порожня графа не розповість про вас нічого.
7
У спеціальній графі вкажіть додаткові відомості про себе, які допоможуть роботодавцю зорієнтуватись у вашій кандидатурі: вкажіть рівень володіння іноземною мовою, комп'ютером, оргтехнікою, наявність водійських прав, інше. Навіть якщо ці вміння не мають прямого відношення до вашої майбутньої посади, володіння ними буде плюсом для вас.
8
Вказуючи свої особисті якості в резюме , зверніть увагу на те, чого вимагає від працівника дана посада. Чи не приписуйте собі неіснуючих якостей, але подумайте, які ваші риси будуть особливо цінні на даному місці роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DOguC7WvSe8
Зверніть увагу
Як написати гарний резюме? Важко переоцінити значення хорошого резюме, особливо в наш час, коли конкуренція на ринку праці просто зашкалює, а фахівці легко переходить з однієї галузі в іншу. І якщо основи роботи з ПК та Інтернетом можна досить швидко вивчити (тільки чому це не зробити ДО того, як писати), то от якщо вам доручать провести переговори з іноземцем, ви можете серйозно потрапити. Не пишіть те, чого немає.
Корисна порада
Добре, коли резюме легко читається. Погано діють на сприйняття нагромадження різних елементів оформлення, різноманітність шрифтів. Пишіть шрифтом Arial кеглем не менше 10, який легко сприймається оком і зазвичай встановлений на будь-якому комп'ютері. Напишіть щось на кшталт: «Шановний директор компанії! (Варіанти: керівник студії, зав. Відділом програмування, начальник цеху, керуючий банком, начальник відділу кадрів тощо) Шукаю роботу (посаду) таку-то. Резюме додається.