Як бути сильною і незалежною.

У деяких жінок є все, крім впевненості у власній силі і незалежності. Ці якості допомагають зважитися на крок, який змінить все життя на краще, бути спокійною за майбутнє і отримувати більше задоволення від життя в цілому. Розвинути або відкрити їх в ваших силах.
Інструкція
1
Будьте самодостатньою жінкою. Коду у вас є робота чи хобі, постійний дохід і можливість рости і самореалізуватися, ви вже відчуваєте себе впевненіше. Звичайно, ведення будинку і догляд за дітьми - це теж праця, причому не найлегший. Проте краще мати про запас і інші професії та вміння.
2
Розвивайте свою жіночність, чарівність і шарм. Це найсильніша зброя дівчат. Підтримуйте власну красу, доглядайте за своїм тілом, вдосконалюйте свій стиль, будьте в хорошій спортивній формі, вчіться завжди бути модною і витонченою. Жіночна хода, доброзичлива усмішка спокійна внутрішня впевненість - ось сила справжньої представниці прекрасної статі.
3
Розкрийте свою індивідуальність. Напевно у вас є найбільш сильні якості і таланти, які виділяють вас з натовпу. Зробіть їх своїми самими головними достоїнствами. Деякі жінки, замість того, щоб підтримувати власну унікальність, ламають характер, намагаючись відповідати негласним стандартам, які з'являються в суспільстві. При цьому вони втрачають себе і, як наслідок, відчувають порожнечу, яка веде до сумнівів у своїй силі і незалежності.
4
Спробуйте провести внутрішні зміни через зовнішні. Іноді зміна поведінки допомагає скорегувати деякі риси характеру. Хочете бути сильною і незалежною - ведіть себе так, як ніби не потребуєте підтримки оточуючих і не боїтеся проблем. Ваша видима впевненість, що ви зможете впоратися з будь-яким завданням, здатна перерости в справжню внутрішню силу.
5
Забудьте про свої недоліки, які не можете змінити. Зосередьтеся на власних перевагах. Те, на чому концентруються ваші думки, посідає чільне місце у вашому житті. Так думайте про свої сильні сторони.
6
Не будьте залежною від свого партеру. Не варто розчинятися в улюбленому чоловікові, забуваючи про власні інтереси і заглядаючи йому в рот. Повірте, ваш обранець не тільки не оцінить таку самопожертву, але й може почати перейматися недоречним поклонінням. Добре вивчіть свого партнера і використовуйте знання про його смаки, уподобання і риси характеру укупі з жіночою мудрістю, щоб вибудовувати відносини найкращим чином. Адже сила жінки в її розумі і проникливості.