Як бути успішним в спілкуванні.

товариськість людям буває легше добиватися чогось у житті. Адже багато що в соціумі зав'язано на комунікаціях. Однак зустрічаються і такі індивіди, які і раді б навчитися успішно контактувати з оточуючими, але не знають, як. Маленькі секрети ефективного спілкування допоможуть впоратися з проблемами знаходження підходу до інших людей.
Інструкція
1
Навчіться слухати. Як це не дивно, але в умінні спілкуватися важлива не тільки здатність ясно і чітко висловлювати власні думки, а й талант вислухати співрозмовника. Ні в якому разі не перебивайте людину. Надайте йому можливість висловитися, а потім задавайте запитання.
2
Умійте не просто слухати, а й чути. Не робіть вигляд, що слухають мови мовця, а насправді всім нутром сприймайте його фрази. Вжившись в мову співрозмовника, ви зможете почути більше, ніж він хоче сказати. За словами, які він повторює найчастіше, ви дізнаєтеся, що турбує людину в даний момент. За інтонаційним відтінкам зможете судити про його настрої.
3
Висловлюйте свої думки чітко і зрозуміло. Збудуйте в розумі логічний ланцюжок своїх фраз і дотримуйтеся цієї структури. Переконуйте за допомогою фактів, посилатися на досвід інших людей.
4
Працюйте над своїм голосом. Повірте, іноді люди звертають уваги на те, як людина говорить, навіть більше, ніж на зміст тексту. Нехай ваш тон буде низьким, грудним. Такий голос викликає у людей довіру і симпатію. Візьміть середній темп. Будете тараторити, слухачі не встигнуть встежити за вашим оповіданням. Почнете зволікати і розтягувати фрази, ризикуєте вивести аудиторію з терпіння і втратити її увагу.
5
Підходьте до вибору теми уважно. Переконайтеся, що вона цікава співрозмовнику, і стежте за тим, щоб він жваво брав участь у її обговоренні. Вчіться стежити за ступенем залученості людини в розмову і вчасно закінчувати бесіду, до того, як індивіду вона набридне.
6
Будьте приємним, охайним людиною. Слідкуйте за акуратністю свого одягу і взуттям, ненав'язливість парфуму і свіжістю дихання. Часом проблеми з комунікаціями виникають через те, що людині неприємний саме сам співрозмовник. Вчіться викликати симпатію. Посміхайтеся, приймайте відкриті пози, легким нахилом корпусу в бік співрозмовника покажіть свою прихильність по відношенню до нього.
7
Навчіться цікаво розповідати історії. При цьому важливо не тільки стежити за ланцюжком подій, але і додати емоційну складову в свою розповідь. Задійте інтонацію, міміку, жести.