Як поводитися на переговорах.

Переговори - важлива частина робочого процесу. Зустрічі з партнерами по бізнесу, клієнтами, постачальниками, замовниками - все це вимагає певної підготовки.
Інструкція
1
Одяг відіграє важливу роль у бізнесі. Якщо ви хочете зробити правильне перше враження на переговорах - надягніть діловий костюм. Не забувайте про аксесуари - годинник, краватка, запонки, хорошу ручку. Перевірте, чи в порядку взуття, і чи підходить вона до наряду. Звідти дорогий шкіряний портфель або папку для того, щоб зберігати там потрібні на переговорах документи.
2
Підготуйте все необхідне для переговорів - договір в кількох примірниках, прайс-листи, каталоги і т.д. Якщо у вас є презентація в електронному вигляді - збережіть її на ноутбуці або планшеті і візьміть з собою. Чим наочніше буде предмет обговорення, тим вам простіше домогтися потрібного результату.
3
Чи не запізнюйтесь на переговори. Приходьте точно до призначеного часу або на пару хвилин раніше, щоб був час розкласти важливі папери. Привітайте співрозмовників. Якщо зустріч проходить у вас в офісі - запропонуйте всім чай або каву.
4
Розкажіть присутніх, навіщо ви сьогодні зустрілися. Пред'явіть предмет обговорення. Вислухайте питання, дайте відповідь на них. Постарайтеся вести конструктивний діалог, а не монолог. Будьте спокійні і впевнені. Ви робите спільну справу, і зустріч потрібна і вигідна обом сторонам.
5
Не затягуйте переговори, постарайтеся вкластися в час. Як показують дослідження, через 45 хвилин плідного спілкування увагу притупляється, людина відволікається від теми розмови, починає думати про інше. Тому витратьте перші 15 хвилин на представлення предмета переговорів, наступні півгодини - на обговорення умов співпраці та затвердження домовленостей, а останні 15 хвилин - на дрібні поправки, які не настільки істотні.
6
Наприкінці переговорів подякуйте всім за надану увагу, висловите сподівання на подальшу плідну співпрацю, попрощайтеся.