Як написати технічне завдання.

Ви хочете створити власний інтернет-магазин, і перш, ніж звернутися в спеціалізовану компанію, вирішили продумати технічне завдання . Це цілком можливо зробити своїми силами. Ось декілька порад на тему, з яких компонентів складається тих завдання .
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно продумати тематику сайту, сервіси, які він надаватиме і його функціональність.
Інструкція
1
Цілі проекту. Це дуже важливий розділ, присвятіть його обмірковуванню достатньо часу для того, щоб чітко сформулювати цілі вашого ресурсу. Наприклад, якщо ви задумали створити інтернет-магазин, поясніть майбутньому виконавцю, за допомогою чого ви збираєтеся отримувати прибуток. Це допоможе виконавцю запропонувати вам рішення, які зможуть по максимуму втілити в життя поставлені вами цілі.
2
Цільова аудиторія. Опишіть в цьому розділі аудиторію, яку ви розраховуєте залучити. Це може не лише допомогти з вибором сервісів, але і в розробці дизайну.
3
Функціональні вимоги. Вимоги принципово можна розділити на функціональні і не функціональні/спеціальні. Функціональні вимоги краще описати у вигляді прикладів їх використання.
4
Спеціальні вимоги. Перелічіть спеціальні вимоги, можливо, це будуть якісь незвичайні, рідко використовувані сервіси.
5
Стандарти. Опишіть стандарти можливостей використання, наприклад стандарти серії WAI, зручності використання, наприклад, ISO/TR 16982: 2002, а також інші стандарти загального призначення.
6
Системні вимоги. Перелічіть системні вимоги, які операційні системи повинні підтримуватися, вимоги до пам'яті. Також сюди можуть увійти вимоги по відмовостійкості, наприклад, можливість відновлення системи після збою.
7
Продуктивність. В даному розділі опишіть, яка кількість користувачів може одночасно працювати на сайті, або в певний відрізок часу. Також, варто відзначити, яким саме інструментом вироблятиметься визначення продуктивності.
8
Безпека. В даному розділі опишіть необхідні методи шифрування даних, способи їх передачі та зберігання.
9
Інтерфейс користувача. Опишіть спосіб відображення елементів інтерфейсу користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n1qVslpymtk
Зверніть увагу
Технічне завдання обов'язково має бути деталізованим. Між поданням (ідеєю) проекту і техзаданием дуже велика різниця.
Корисна порада
Перед початком роботи з виконавцем обговоріть термінологію - інакше, ви можете одним і тим же словом називати різні речі. Подібна неузгодженість може привести до плутанини і пошкодити роботі над проектом.