Чому не буде агресивним.

Навіть спокійні люди через втому і нервового напруження можуть зірватися і почати вести себе агресивно. Вони потім жалкують про свою нестриманість і приносять вибачення. Але якщо таке стало відбуватися все частіше, необхідно задуматися над питанням: як приборкати свою агресію. Неадекватна поведінка шкодить насамперед самому агресору, створюючи йому проблеми на роботі і в особистому житті.
Інструкція
1
Постарайтеся знайти відповідь на питання: що взагалі змушує вас проявляти агресію, вести себе нестримано? Будьте гранично чесні і неупереджені. Чи не тіште себе аргументами типу: «Що вдієш, у нас в роду всі були такі запальні, з генетикою не посперечаєшся». Це всього лише виправдання власного слабовілля і розбещеності.
2
Якщо ваші спалахи агресії викликані проблемами на роботі або в сімейному житті, переконуйте себе, що від такої поведінки ці проблеми не зникнуть, а лише посиляться. Адже ви самі створюєте собі репутацію безпардонного грубіяна і скандаліста, який може через сущого дрібниці накинутися на іншу людину. Вам напевно не хотілося б спілкуватися з подібним суб'єктом. Краще постарайтеся вирішити ці проблеми, тоді не буде приводів для роздратування та агресії.
3
Нерідко агресія, особливо в сімейному колі, викликана розбіжністю системи цінностей. Батькам часто важко змиритися з думкою, що діти не хочуть йти по їх стопах, продовжуючи династію, або одягаються не так, слухають не ту музику і т.д. В результаті з'являються взаємні образи, нерозуміння, докори, що лише погіршує ситуацію. А звідси до агресії один крок. Тому якщо ви саме з таких батьків, постарайтеся зрозуміти, хоча ваші діти багатьом зобов'язані вам, вони не повинні вважати ваші погляди і смаки єдино правильними і звіряти кожен свій крок з вашими побажаннями. Як тільки ви свикнітесь з думкою, що у них можуть бути зовсім інші погляди, смаки, захоплення, ваша агресивність почне зникати.
4
Точно так само поводьтеся, якщо вас дратує хтось із знайомих, товаришів по службі. Просто визнайте, що у будь-якої людини є право бути не таким як ви, вести себе інакше. Або хоча б намагайтеся звести до мінімуму спілкування з цією людиною. Це краще, ніж вихлюпувати на нього ваше роздратування.
5
Якщо агресивність викликана перевтомою, фізичним і психологічним, обов'язково відпочиньте, змініть обстановку. Можете також за призначенням лікаря приймати заспокійливі ліки. Освойте методику самонавіювання. Все це допоможе вам приборкати агресію.