Як змінювати голос.

Зміна голоси за допомогою комп'ютерних програм застосовується в телефонних розмовах з метою розіграти співрозмовника або приховати свій справжній голос. Крім того, голос змінюють професійні звукорежисери при записі пісні для створення спецефектів. В обох випадках можна використовувати одні й ті ж додатка.
Інструкція
1
Встановіть програму "Scramby" за посиланням внизу. Відкрийте звуковий редактор чи програму для телефонних розмов. В меню «Інструменти» знайдіть групу «Налаштування», далі «Основні» і «Налаштування звуку». В поле «Аудіовхід» виберіть "Scramby".
2
Відкрийте Scramby. Підключіть до комп'ютера мікрофон, налаштуйте звук. Натисніть кнопку «Далі».
3
Перевірте налаштування за допомогою кнопки "Test". Натисніть кнопку «Готово».
4
Виберіть тип і тембр голоси , фонові звуки. Починайте розмову або запис звуку.
5
Скачайте і встановіть програму "Voice Changer 6.0 Diamond".
6
Підберіть скін. Включіть і перевірте мікрофон, налаштуйте звук на нижній панелі. Відкрийте першу вкладку налаштувань.
7
У вкладці "Ignore filter" виберіть програми, в яких звук мінятися не буде. В останній вкладці вкажіть програми з обов'язковим зміною звуку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=22t5FHWZJcc
Зверніть увагу
У цій статті подивимося, як змінити Ваш голос, коли Ви говорите в мікрофон, природно таке перетворення голосу потрібно робити в реальному часі, що ускладнює завдання для програм, що змінюють голос. В основному, це потрібно для того, щоб приховати свій реальний голос в цілях анонімності в голосових мережах. Програма, яку будемо застосовувати для зміни голосу в мікрофоні, дозволяє змінювати також голос виконавця пісні.
Корисна порада
Утиліта допоможе вам редагувати аудіофайли найпопулярніших форматів - будь то MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC. Якщо доріжка, голос в якій необхідно замінити, ще не готова - ви можете створити нову, зробивши запис з мікрофону. Змінити голос в аудіозаписі на смішний або лякаючий легко - для початку треба скачати і встановити програму, изменяющую голос - «АудиоМАСТЕР». Дистрибутив важить всього 50 Мб, що не змусить вас довго чекати закінчення завантаження.