Техніка та інструменти для дачі та саду: без чого не можна обійтися.

Присадибна ділянка, так само як і дачний, вимагає великої кількості уваги і турботи. Адже якщо не виконувати навіть найпростіших вимог, можуть виникнути відчутні проблеми - все заросте, пройти буде неможливо. Однак голими руками таку проблему не вирішити. Тому знадобиться цілий інвентар, в який входять і техніка, і інструментарій.
Догляд за газоном, робота над деревами, обробка городу, прибирання доріжок - все це регулярна рутина, яку доводиться виконувати власниками власних господарств. І вибирати собі помічників у вигляді техніки потрібно дуже ретельно. Пов'язано це з тим, що великий шанс помилитися і придбати щось зайве, що потім буде припадати пилом в сараї. А за умови, що вартість таких помічників досить висока, жалко просто так витрачати гроші.

Види необхідної техніки для саду і дачі

Видів необхідної техніки та інструментів для дачі та саду не так вже й мало. Проте завжди можна виділити базовий набір, без якого обійтися просто не можна. У число таких предметів входять газонокосилки. Усім тим, у кого давно була мрія мати акуратно підстрижену траву біля будинку, або просто дратують високі стебла виросли рослин, цей прилад необхідний практично як повітря. Така техніка відноситься до категорії малогабаритних і використовується суворо за призначенням - тобто для стрижки та підрівнювання трави на ділянці. Розрізняють декілька видів газонокосарок - бензинові, електричні, механічні. Кожна з них має свої переваги і недоліки. Одні зручні тим, що не залежать від електромережі, а значить, мінімальний ризик пошкодити провід і отримати удар струмом. Інші хороші тим, що є більш маневреними і спритними. Треті підходять людям консервативним, які звикли більше працювати руками, ніж довіряти приладам.
Як доповнення до газонокосарці можна придбати триммер для стрижки трави і корекції результату. Він допомагає виправити помилки і недоліки, які залишаються при стрижці газону косаркою.
Ще один популярний прилад, який досить широко використовується в садово-городніх роботах, - це мотоблок. Він допомагає в більш короткі терміни обробити землю і підготувати її до посадкам. Крім того, мотоблоки часто використовуються ще і як окучник, аератор, косарка і т.д. Іноді за компанію з мотоблоком беруть ще й культиватор. Цей прилад, згідно з відгуками бувалих садівників, сприяє відмінному культивуванню грунту при підготовці до посеву.Кусторез - ще один прилад-виручалочка для сучасних садівників. Він дозволяє швидше і легше обробляти дерева на відміну від старого і перевіреного роками способу обстріганія гілок ножицями-секатором.Заметно полегшують садовий працю і електротяпкі. Вони здатні за лічені секунди розпушити грунт як під деревом, так і на городі, в результаті чого поліпшується приплив кисню до коренів рослин і дерев. Особливо гарні такі прилади для людей у віці, яким вже важко займатися розпушуванням землі вручную.Воздуходуви і пилососи допомагають краще підготувати ділянку до зимівлі, швидко прибравши опале листя і залишилася бадилля рослин. Також гарні вони будуть і навесні - при збиранні землі після зіми.Естественно, що взимку власникам власного будинку не обійтися без снігоприбиральної та снігоочисної техніки. Вона сприяє швидкій розчищення ділянки та інших важливих місць будинку від заметів і дає можливість спокійно пересуватися по території.

Техніка для дому

Звичайно ж, дачні роботи дуже часто пов'язані і з ремонтом будинку. Адже після зими зустрічаються різні проблеми - то дах трохи покосився, то дошки на ганку прогнили. Для ремонту і різних інших робіт відмінно підійде бензопила. Їй підвладні досить складні предмети, типу цільного дерева, дощок і т.д. У Останнім часом дуже популярними стали мийки високо тиску. Вони дозволяють швидко і з застосуванням практично незначних зусиль прибрати весь будинок. За рахунок сильного напору води навіть не потрібне використання будь-яких хімічних препаратів, які негативно впливають на грунт.
Мийки високого тиску ще часто використовують як засіб для миття машин на дачі. Вони сприяють швидкому очищенню кузова від бруду, не залишаючи на ньому ні розлучень, ні подряпин.

Ручний інструмент

Від ручного інструменту, незважаючи на велику кількість електроніки, відмовлятися також не можна. Ручний інструментарій допомагає тримати сад в порядку, усуваючи невеликі недоліки у важкодоступних місцях, куди техніка просто не дістане. Тому перед садово-дачних сезоном необхідно закупити такі речі, як міні-граблі, звичайні граблі, лопати, сокира, секатор, пила та багато іншого. Головний плюс таких приладів в тому, що вони досить бюджетний і цілком по кишені багатьом власникам власних підсобних господарств.

Де придбати весь необхідний інструментарій

Сьогодні проблем з тим, де і як купити весь садовий інструментарій, немає ніяких. Як раніше ходити по ринках не потрібно. Достатньо всього лише вийти в інтернет і знайти відповідні магазини. Всю техніку вам привезуть додому, навіть тягати на собі достатньо важкі прилади не прідется.Еслі є можливість попередньо поїдьте в магазин і навпомацки спробуйте прилад - не важкий чи, чи зручний в русі навіть без включеного двигуна. Пам'ятайте, що потім вам з ним залишатися і працювати. А якщо ви не зможете його зрушити з місця, який тоді від нього сенс. Після цього можете оформляти покупку.Едінственное, що потрібно зробити перед тим, як здійснювати покупку, - це вивчити відгуки в інтернеті. Так, наприклад, якщо ви зайшли в розділ «газонокосарки» і розгубилися від великої кількості моделей, виберіть ті, які вам найбільше подобаються за зовнішнім виглядом і влаштовують за параметрами. Потім по всім спеціалізованим форумам пошукайте відгуки на них. Намагайтеся вибрати модель, яку часто хвалять. Остерігайтеся тих, на які відгуків немає - значить, вони не користуються особливою популярностью.Не варто думати, що якщо техніка виготовлена в Росії, то вона неякісна. Насправді іноді відбувається навпаки: вітчизняні прилади більш пристосовані до суворих російських реалій, ніж іноземні.