Як варити густе вишневе варення. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вишневе варення - смачне ароматне ласощі, що містить вітаміни С, В2, Р, фолієву кислоту і залізо. Найкраще виходить варення з пізніх сортів вишні. Його можна приготувати з кісточками або без них.
Вам знадобиться
  • - 1 кг вишні;
  • - 1 кг цукру (його кількість можна збільшити на ваш смак).
Інструкція
1
Очистіть ягоди від листя і паличок, промийте їх. Вийміть кісточки з вишні з допомогою спеціального пристосування. Засипте ягоди половиною норми цукру і залиште на ніч. Вишня при цьому дасть багато соку.
2
Поставте вранці вишню з цукром на середній вогонь і варіть її протягом 15 хвилин. Вимкніть вогонь і остудіть варення. Злийте весь сироп в окремий посуд, додайте туди цукор, що залишився, гарненько розмішайте і варіть його на середньому вогні. Каструлю з ягодами поки залиште в сторону.
3
Через деякий час перевірте вишневий сироп на густоту. Налийте в блюдце холодну воду і капніть в неї краплю сиропу. Він не повинен розтікатися, якщо сформувалася густа крапля - сироп готовий.
4
Засипте в готовий сироп ягоди, перемішайте і розлийте по заздалегідь підготовленим помитий і простерилизованнимбанкам. Коли вишневе варення охолоне, воно буде густим.
5
Зваріть з вишні з кісточками густе ароматне варення. Переберіть і промийте ягоди. Зваріть сироп з 1 склянки води і всієї кількості цукру. Коли він стане прозорим, покладіть вишню, перемішайте, доведіть до кипіння і вимкніть вогонь.
6
Залиште варення до повного охолодження, потім увімкніть вогонь, доведіть його до кипіння, зніміть з вогню і дочекайтеся, коли варення охолоне. Поставте варення на вогонь в третій (останній) раз і варіть його до готовності. Визначте готовність наступним чином: капніть краплю варення на будь-яку холодну поверхню (ложку, блюдце). Якщо крапля не розтікається - воно готове.
7
Поки вишневе варення вариться, промийте і простерилизуйте банки. Розкладіть в них гаряче варення і закрийте простерилізованих кришками. Поставте банки кришками вниз, закрийте їх чим-небудь, що утримує тепло (наприклад, газетами і щільними рушниками). Через годину зніміть «теплоізоляцію», переверніть банки, дочекайтеся повного охолодження і приберіть їх на зберігання.