Як вибрати фейхоа.

Фейхоа - це рослина субтропічних регіонів, його батьківщиною є Південна Америка. У плодах міститься велика кількість йоду, тому фейхоа рекомендується включати в раціон для профілактики і лікування деяких захворювань щитовидної залози.
Інструкція
1
Вибирайте при купівлі стиглі фейхоа - в них міститься максимальна кількість корисних речовин. Звертайте увагу на стан шкірки фрукта. Якщо шкірка зіпсована, це означає, що фейхоа перезрілі або пошкоджений механічно, в таких плодах міститься менше корисних речовин. Шкірка не повинна бути також і зовсім гладкою.
2
Надавите на плід - стиглий фейхоа повинен бути м'яким, а його шкірка повинна мати насичений зелений окрас. М'якоть стиглого фрукта схожа на желе, прозора з кремовим відтінком. Якщо вона біла, фейхоа ще недозрілими, а якщо коричнева - фрукт перезріло і почав псуватися.
3
Не купуйте перестиглі фейхоа - в них можуть йти процеси бродіння. Такі фрукти не будуть корисними. Зберігайте стиглі плоди в холодильнику у відсіку для овочів і фруктів протягом 7-14 днів (залежно від ступеня зрілості). Недозрілі фейхоа, зібрані в листопаді-грудні, можна зберегти до самої весни при температурі приблизно 0оС.
4
З'їдайте стиглі фейхоа, попередньо їх промивши. Розріжте плід навпіл, не знімаючи шкіру, їжте м'якоть чайною ложкою. При бажанні можна зробити з фейхоа смачне і корисне пюре. Помийте плоди, зріжте жорсткі кінчики, перейдіть ягоди разом з шкіркою через м'ясорубку, додайте в готове пюре цукровий пісок або мед. Таке блюдо може зберігатися в холодильнику близько місяця.
5
Урізноманітніть звичні страви, додавши до них шматочки фейхоа. Їжа вийде незвичайною і смачною. Фейхоа можна покласти в різні овочеві та фруктові салати, приготувати оригінальні соуси до м'ясних страв, використовувати як начинку для випічки.
Зверніть увагу
Завдяки вмісту великої кількості вітаміну С, фейхоа необхідно вживати для зміцнення імунітету, при гіповітамінозах, анемії. Цей продукт включають в дієту при порушенні роботи і при запальних процесах шлунково-кишкового тракту.
Корисна порада
Якщо куплений плід твердий, потримайте його кілька днів при кімнатній температурі, щоб він повністю дозрів і став м'яким.