Як варити макарони, щоб не злипалися.

Макарони є одним з найпопулярніших і простих у приготуванні гарнірів. Однак в процесі варіння вони можуть злипнутися. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися певних правил їх приготування.
Інструкція
1
Придбайте для приготування якісні макарони. Вироби хорошої якості мають рівномірний колір, злегка блискучу, трохи напівпрозору поверхню. В упаковці мають бути відсутні крихти і шматочки макаронів.
2
Візьміть для варіння велику глибоку каструлю з товстими стінками. Налийте в неї воду з розрахунку 1 літр на 100 г макаронних виробів: у великому обсязі води макарони НЕ злипнуться. Поставте на вогонь каструлю і дочекайтеся, коли вода закипить.
3
Посоліть воду і налийте в неї трохи рослинного масла. Покладіть макарони в киплячу підсолену воду, причому їх потрібно опускати в центр каструлі. Вогонь не зменшуйте, потрібно, щоб процес кипіння відновився якомога швидше.
4
Після закипання розмішайте макарони, щоб вони відділилися від стінок посуду і один від одного. Варіть макарони з відкритою кришкою, перемішайте їх ще раз через пару хвилин. Підсолювати їх вже не можна.
5
В процесі приготування керуйтеся часом варіння, зазначеним на упаковці, однак воно може змінитися в залежності від кількості макаронів і води, від інтенсивності полум'я, від жорсткості води. Тому їх необхідно пробувати. Деяким подобаються макарони, зварені по-італійськи до стану «аль денте» (напівготовності), інші вважають за краще блюдо, приготоване традиційним способом.
6
Не допускайте перетравлення макаронів, в цьому випадку страва вийде злипнувся. Коли макарони зваряться, злийте воду: використовуйте для цього друшляк або просто трохи відкрийте кришку каструлі і вилийте рідину. Чи не промивайте макарони, вони вийдуть розсипчастими.
7
Влийте в готові макарони трохи рослинного або вершкового масла і добре перемішайте. Дайте їм кілька хвилин постояти і знову перемішайте. Поки макарони остигають, їх можна перемішувати кілька разів, тоді вони не злипнуться.