Як їздити по бездоріжжю.

Бездоріжжя завжди було в Росії і залишається однією з основних проблем водія, особливо при русі за містом. Чи не застрягти на піщаній або глиняною дорозі, вберегтися від поломки, проїхати складний ділянку - вміння їздити по бездоріжжю приходить тільки з досвідом.
Інструкція
1
Намагайтеся уникати руху по піщаних дорогах, оскільки глибокі поклади піску становлять небезпеку для автомобіля. Розсипаючись в сторони, він дає сильний опір колесам. Ще до початку руху зменшіть тиск в колесах до 1 атм., Для поліпшення прохідності автомобіля.
2
Рухайтеся зі швидкістю 25-30 км/ч. При цьому ризик пошкодити підвіску на несподіваному вибої буде мінімальний, і в той же час на такій швидкості автомобіль зможе подолати всі перешкоди і вибоїни на дорозі, не застрягши в глині або піску. Великою помилкою буде різке зниження швидкості при вигляді брудного або піщаного ділянки, колеса майже напевно повгрузають.
3
При русі по колії стежте за тим, щоб не заїхати на бічні бортики, інакше можна застрягти: днище щільно сяде на підйомі, а колеса опиняться внизу. Якщо колії дуже глибокі, краще знайти шляхи об'їзду або підкладати під колеса гілки і дошки. Дуже небезпечні калюжі, їх глибина може виявитися будь-хто. Не полінуйтеся, вийдіть з машини і перевірте.
4
На мокрій глинистої дорозі намагайтеся їхати плавно, на невеликій швидкості. Різке збільшення швидкості може привести до заметів. Уникайте ривків, передачі перемикайте вчасно. Пам'ятайте - краще вийти, пройти кілька метрів пішки і перевірити наявність і стан дороги далі, ніж цілий день потім намагатися вибратися з ями.
5
На підйомах рухайтеся рівномірно, не перемикаючись без особливої необхідності, а спуски краще долати на низькій передачі, при необхідності гальмуючи.
6
По можливості підготуйтеся до подорожі заздалегідь. Пасажирів і вантаж розподіліть по салону рівномірно. В багажнику повинні лежати складна лопата і по можливості ланцюги проти для коліс. Замість ланцюгів на невеликих ділянках можна використовувати звичайну мотузку, вона також поліпшить зчеплення коліс з дорогою.
Корисна порада
Якщо ви все ж застряли, зверніться до місцевих жителів - цілком можливо за певну плату вам допоможе трактор.