Як позбутися від молі на кухні.

Практично кожна господиня зберігає на кухні запаси круп в різних контейнерах, пакетах або баночках. При цьому ніхто не застрахований від такої напасті, як харчова моль. Вона може моментально зіпсувати всі ваші запаси. Позбутися від харчової молі можна кількома перевіреними способами.
Вам знадобиться
  • - господарське мило;
  • - масло чайного дерева;
  • - спирт;
  • - вода.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте на скільки дана проблема серйозна. Для цього перевірте свої запаси. Особливу увагу приділіть травам, рису, борошні і вівсяній крупі. Саме ці продукти так любить харчова моль. Діяти необхідно швидко. Якщо личинками харчової молі заразилася велика частина продуктів, їх необхідно викинути. Закриті упаковки з продуктами також уважно огляньте.
2
Після цього шафа, де зберігалися продукти, і контейнери від круп слід продезінфікувати. Для цього підготуйте мильний розчин. 10-15 г подрібненого господарського мила змішайте з 1 літром окропу. Отриманим розчином помийте шафу і посуд, в якому у вас будуть зберігатися крупи. Все добре промийте теплою проточною водою.
3
Не менш ефективно позбутися від харчової молі можна, використовуючи розчин на основі олії чайного дерева. Їм також слід помити шафа і посуд, в якій зберігалися крупи. Для його приготування змішайте 2 столові ложки олії чайного дерева, 1 столову ложку спирту і 1 склянку теплої води.
4
Щоб убезпечити себе на майбутнє від харчової молі, необхідно пам'ятати про заходи обережності. При покупці круп завжди добре переглядайте упаковку на наявність в них личинок. Намагайтеся не купувати дані продукти в сумнівних місцях і на вагу. Будинки крупи пересипайте в банки або контейнери з герметичною кришкою. Краю ємностей можна змастити олією, щоб запобігти проникненню харчової молі всередину.
5
Врахуйте, що харчова моль любить комфортні умови - вологу і тепло. При цьому вона абсолютно не переносить вентиляцію. Робіть висновки. Хоча б раз на тиждень намагайтеся провітрювати шафи на кухні. Банки та ємності, де зберігаються крупи, також варто періодично промивати і просушувати.
Корисна порада
Щоб уникнути появи харчової молі на кухні, можна відразу після покупки крупи проморозити її в морозильній камері. Або можна навпаки прогріти крупу в духовій шафі при температурі 70оС протягом 5-7 хвилин.