Як грати з морською свинкою.

Кожен, у кого вдома живе морська свинка, хоче бачити свого звірка здоровим і енергійним. Вихованцеві необхідно повноцінне харчування і можливість постійно бути в русі. Тому, щоб свинка добре себе почувала, потрібно грати з нею на вулиці чи вдома.
Інструкція
1
Дайте можливість морській свинці подовше знаходиться у вільному просторі, щоб вона добре набігалася і настрибавшись. Коли ви випускаєте тварину з клітки, то краще обмежте її пересування однією кімнатою або приміщенням. Подивіться, як звір почне гратися і бігати по всіх кутках приміщення, всі досліджувати. Спробуйте влаштувати смугу перешкод з різних кубиків, дрібних квіткових горщиків, каменів.
2
Зі старих картонних коробок можна зробити невеликі споруди. Якщо прорізати в них отвори - вхід, вийде цікава іграшка. Можна буде спостерігати, як свинка буде переміщатися туди і назад. Ці тварини люблять грати з трубами і тунелями, які також можна спорудити з картону. Іноді ці звірята люблять грати з м'ячиком, катати його лапкою. Грайте частіше зі своїм вихованцем, погладжуйте його по голівці, масажуйте спеціальною щіточкою, йому це дуже подобається.
3
В основному морські свинки проводять свій час у клітці, тому їх обов'язково потрібно чимось зайняти. Помістіть в клітку гілки дерев, наприклад, від яблуні, верби. Тваринки із задоволенням будуть їх гризти. Це буде не тільки розвага для вашого вихованця, але і принесе користь його зубам. Можна покласти свинці їду по різних кутах клітини, звірятко з радістю буде бігати і шукати її. Можна поставити в клітку колесо, деякі морські свинки дуже люблять в ньому переміщатися. Спорудіть вихованцеві будиночки з трави або бамбука, трав'яні тунелі.
4
Морські свинки легко можуть забратися на невелику висоту, люблять повзати по сходах або спеціальним гірках. На невеликій висоті закріпіть міцні мотузки різної довжини. М'які паперові рушники або серветки теж можна дати вихованцеві, він намагатиметься спорудити з них тепле гніздечко. З пластикової пляшки зробіть йому гойдалки і тихенько їх розгойдуйте. Для цього відріжте дно і шийку пляшки, зробіть два отвори і закріпіть мотузку.
5
Якщо на вулиці суха і тепла погода, то випустіть свинку погуляти. Помістіть у вольєр камінь або цегла, свинка із задоволенням буде забиратися на нього, обнюхувати і озиратися навколо. Цим тваринкам дуже подобається ритися в піску, тому разом зі свинкою можна пограти в ньому.