Як швидко позбавитися від мозолів.

Мозоль є ущільненням певної ділянки шкіри, яка заподіює неприємні і хворобливі відчуття при соприкосновениях. Найбільш розповсюджені зони освіти: пальці, п'яти. Є безліч простих порад і рекомендацій, які допоможуть вам справитися з даною проблемою.
Вам знадобиться
  • - бактерицидний пластир;
  • - рослинне масло;
  • - мазь, на основі саліцилової кислоти;
  • - пемза.
Інструкція
1
Мозолі нерідко з'являються на п'ятах в результаті носіння жорсткою або неправильно підібраного взуття. Такі ущільнення мають округлі чіткі обриси. Площа подібних мозолів досягає кілька сантиметрів в діаметрі. Такі ущільнення розрізняють на мокрі і сухі. Саме від цього і слід відштовхуватися при виборі способу лікування.
2
Мокрі мозолі виникають при ушкодженні тканин шкіри. Після чого починає накопичуватися рідина. Їх необхідно обробляти антибактеріальними засобами і лікувати як дрібні порізи чи рани. Якщо запустити період лікування подібних ушкоджень, ущільнення перетвориться в суху мозоль, лікування якої займе більше часу.
3
При застарілої мозолі краще звернутися за допомогою до фахівців в клініку або салон. Там, використовуючи рідкий азот, її швидко і ефективно видалять. Також виконати дану операцію в салоні можуть, застосувавши спеціальний лазерний промінь. Він чудово шліфує і розм'якшує різні ущільнення шкіри.
4
Позбутися сухих мозолів можна і в домашніх умовах. Для цього можна придбати в аптеці спеціальну мазь, до складу якої, як правило, входить саліцилова кислота. Саме вона володіє размягчающім дією. Засіб наноситься на розпарену мозоль. При цьому намагайтеся не потрапляти на здорові ділянки шкіри. Після цього мозоль слід заклеїти бактерицидним лейкопластиром. Через 5-8 годин рогова тканина пом'якшиться. Видалити її можна за допомогою пемзи.
5
Не менш ефективно сухі мозолі розм'якшує рослинне масло (кукурудзяне, лляне, оливкова). При цьому перевагу краще віддавати нерафінованій продукту. Для усунення сухої мозолі змочіть бавовняну шкарпетку в рослинному маслі. Надіньте його на ступню. Оберніть ногу поліетиленом. Поверх надіньте сухий носок. Вранці, прокинувшись, розмотайте ногу і помийте її з милом. Акуратно видаліть ороговілу тканину. Замість рослинного масла можна використовувати касторову.