Як виглядати успішною.

Людина, що виглядає спішно, привертає удачу. До нього тягнуться гідні люди, він викликає позитивний інтерес у оточуючих. І навіть якщо в житті не все ладиться, успішний зовнішній вигляд запорука того, що все буде добре.
Інструкція
1
Успішна людина має особливий погляд. Він не ховає очі в підлогу, не відводить їх, говорячи з співрозмовником. Він дивиться відкрито і впевнено.
2
Успішна людина відкритий і доброзичливий. Він однаково рівно спілкується як з сильними світу цього, так і з простою прибиральницею в магазині. Він не запобігає перед людьми, вищими за положенням у суспільстві, і не намагається принизити тих, хто не досяг певних успіхів.
3
Успішна людина не влаштовує скандалів, не кричить. Він завжди знайде спосіб вирішити проблему без лайки. Успішна людина вміє домовлятися з людьми і добиватися свого спокійно, без агресії.
4
Успішна людина допомагає більш слабким. Він досяг певних висот і хоче дати шанс іншим.
5
Успішна людина не боїться конкуренції, він повністю впевнений у собі. Здорова конкуренція тільки підстьобує його на більш продуктивні дії.
6
Успішна людина з теплотою відноситься до своїх близьких. Він вдячний їм за те, що вони підтримали його, дозволивши стати успішним.
7
Успішна людина не забуває старих друзів, навіть якщо вони не досягли таких висот, як він. Він не судить про людей за статками, він цінує щирі почуття.
8
Успішний людина не зациклюється на модних брендах і технічних новинках. Так, у нього хороший одяг і гідний телефон, але він не хизується цим. Він не закочує рукави піджака, щоб було краще видно дорогий годинник. Така поведінка більше властиво тим, для кого предмети розкоші - межа мрій, а не тим, для кого вони звичайні в повсякденному побуті.
9
Успішна людина успішний у всьому. Він не тільки досяг певному щаблі в суспільстві, а й стежить за своїм тілом. У нього гарні білі зуби, гарна зачіска, чиста шкіра. Він займається спортом, щоб бути у формі, і не дозволяє собі харчових надмірностей. Часи, коли успішність людини оцінювалася за розміром його живота, давно пішли в минуле.