Як повернутися на колишню роботу.

Буває так, що пішовши з роботи, через якийсь час людина розуміє, що покинуте місце було не таким вже поганим. Або на новій посаді все виявилося не так, як обіцяли на співбесіді. І тоді приймається рішення повернутися на колишню роботу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили повернутися на старе місце роботи, здзвонитеся з колишніми товаришами по службі. Запитайте у них, чи вільна ваша посада. Якщо вакансія закрита - попросіть дізнатися, чи немає схожих позицій в інших відділах.
2
Якщо вільна вакансія є, неважливо, у вашому відділі або іншому, зателефонуйте своєму колишньому керівникові. Скажіть, що на новому місці роботи все здавалося зовсім не так, як ви припускали, похваліть його вміння організовувати робочий процес і запитайте, чи можна вам повернутися назад. Поясніть, що вам відомо про вільні вакансії і ви готові приступити до роботи найближчим часом.
3
Розкажіть, що на новому місці роботи ви оволоділи новими навичками, напрацювали клієнтську базу, дізналися вигідних постачальників і т.д. Нехай керівник переконається, що прийнявши вас назад, він набуде більш кваліфікованого співробітника за ту ж зарплату.
4
Дуже часто роботодавці воліють приймати вже знайомих співробітників, ніж шукати нових. Попросіть колишнього начальника порекомендувати вас керівнику іншого відділу в тому випадку, якщо у вашому немає вакантних місць. На людину, що прийшла не "зі сторони», дивляться по-іншому. Він виявляється в пріоритеті при наявності кандидатів, ніким не рекомендованих.
5
Якщо вас запросили на співбесіду на стару роботу, одягніться в діловий костюм. І неважливо, що всі, кого ви там зустрінете, вам знайомі. Роботодавці повинні ще раз переконатися в правильності вибору, так покажіть їм, що ви відповідальний і зібрана людина, професіонал, який відмінно впорається з найважчими завданнями.
6
Принесіть з собою паспорт, свідоцтво пенсійного страхування, ІПН, трудову книжку. Швидше за все, після співбесіди вас відразу оформлять в штат, і всі ці документи знадобляться.
7
Після повернення на старе місце влаштуйте невеликі посиденьки з колегами. На них розкажіть, чому повернулися назад і як ви раді всіх знову бачити. Це розташує колектив до вас, а працювати в дружній обстановці набагато приємніше.