Як написати в icq.

Програма ICQ - це мессенджер, програма для миттєвого обміну досить об'ємними повідомленнями, файлами і навіть СМС. Простота користування зробила додаток популярним серед мільйонів користувачів. Відправлення повідомлень в ньому відбувається за наступним алгоритмом.
Інструкція
1
Запустіть програму, авторизуйтесь, дочекайтеся повного завантаження списку контактів.
2
Для відправки повідомлення користувачу зі списку контактів клацніть по списку, щоб активувати його. Виберіть контакт і клацніть два рази, щоб розгорнути вікно повідомлень.
3
У верхньому полі буде відображатися переписка. Клацніть по нижньому, щоб написати повідомлення. Далі з клавіатури введіть текст і натисніть кнопку «Введення», або поєднання «Ctrl-Введення», або кнопку відправки повідомлення поруч з полем.
4
Для відправки файлу натисніть кнопку «відправити файл», позначену іконкою дискети. У вікні знайдіть файл, який хочете відправити, клацніть по ньому два рази. Коли користувач прийме файл, дочекайтеся закінчення передачі.
5
Для відправки СМС через ICQ відкрийте вкладку "SMS" у списку контактів. Введіть ім'я та телефон, а потім текст. Натисніть кнопку «Відправити».