Як швидко схуднути дітям.

Дуже часто батьки, що залишили улюбленої дитини на літо з бабусею, по приїзді отримують розгодованих донезмоги чадо. І якщо старенька, що пережила голод і позбавлення, товстим щоках онука чи онуки тільки радіє, то батькам потрібно терміново вживати заходів для схуднення дитину, поки зайва вага не спровокував ожиріння.
Інструкція
1
Організм дитини ще формується, тому суворі дієти дітям протипоказані. Вони можуть викликати гастрит. Зате правильне харчування дасть швидкий результат без шкоди для здоров'я.
2
Принципи правильного харчування для дитини повинні бути наступні: Зведення до нуля вживання цукру (не тільки рафінаду, але і цукерок, тістечок, здоби, варення і т.д., все, що містить цей продукт). Необхідну для росту і розвитку глюкозу дитина буде отримувати з меду і фруктов.Ісключеніе з раціону жирної і смаженої їжі. Ніякої курки з картоплею, смаженого м'яса і т.д. Замість цього готуйте парові страви або запікайте нежирну птицю і яловичину в духовке.Огранічьте споживання хліба, а пшеничний не купуйте зовсім. Одного-двох шматків зернового або житнього хліба в день цілком достатньо для організму малиша.Увелічьте кількість овочів і фруктів в раціоні, варіть каші на воді. Дуже скоро дитина звикне до такого меню, і вага піде на спад.
3
Крім правильного харчування збільшіть фізичну активність дитини. Грайте в футбол, бігайте, стрибайте разом з малюком. Візьміть за правило щодня робити зарядку. Десять-п'ятнадцять хвилин простих вправ допоможуть повернути хорошу форму швидко.
4
Розповідайте дитині, що бути товстим - погано для здоров'я. Повні діти повільніше бігають, відстають від однолітків, стають об'єктом насмішок. Крім того, зайва вага може спровокувати різні захворювання - від діабету і ожиріння до хвороб суглобів. А особливо небезпечні ці кілограми в юному віці, коли організм тільки формується. Тому прищеплюйте дитині з ранніх років культуру харчування, вчіть його відмовлятися від добавки, і не їсти, коли він не хоче. Якщо дитина ходить в садок або школу, попередьте вчителів та вихователів, щоб не годували його насильно. Тоді ви виростите красивого і здорового сина чи доньку.