Будинок в англійському стилі - вишуканість у всьому.

Англійський стиль - символ вишуканості, доброго смаку і відмінної якості. Цей стиль консервативний, строгий, практичний, пропорційний і витончений, головне в ньому - справжність, добротність і натуральність. Будинок в англійському стилі створює відчуття комфорту, затишку і спокою.

Елементи англійського стилю

Інтер'єр в англійському стилі передбачає наявність деяких традиційних елементів дизайну. Найвідоміший і характерний з них - камін. Типовий англійський камін повинен бути великим, що доходить практично до стелі, обробленим натуральним каменем, деревом або кахлями. На камінній полиці можна розмістити різні статуетки, годинник і сімейні фотографії.
Якщо розміри будинку не дозволяють зробити повноцінний камін, потрібно встановити хоча б електричний.
Меблі для англійського інтер'єру повинна бути масивною, виготовленої з дорогих порід дерева - дуба, горіха або тиса, прикрашеної карнизами, пілястрами і латунними ручками. Поверхня меблів бажано зістарити, щоб вона відповідала духу аристократичним старовини. Стіни бажано покрити дубовими панелями, прикрашеними інкрустацією або вигадливою різьбою. Стелі в англійському інтер'єрі прикрашають кроквами з темного дерева, а підлога викладають дубовим паркетом.Еще один традиційний елемент будинку в англійському стилі - широкі сходи, ведуча з вітальні на другий поверх. Її прийнято прикрашати різьбленими поручнями і скульптурамі.Ткані і шпалери, використовувані в англійському стилі, повинні володіти розкішної фактурою, як, наприклад, оксамит і гобелен. Малюнок на них традиційно англійська - смужка, горошок, «куряча лапка», «огірки».

Дизайн приміщень

Для англійської вітальні необхідно виділити одну із самих просторих кімнат. Її стіни на одну третину висотою оббивають дубовими панелями, вище - обклеюють шпалерами з дрібним малюнком. Стіни прикрашають картинами в розкішних рамах, гобеленами, зброєю, стеля - ліпниною, підлога - дорогими теплими килимами.
Сучасну техніку необхідно заховати в шафах і комодах. На вигляд - тільки антикваріат, срібло і дорогий посуд.
Великі вікна в англійському інтер'єрі прикрашають двошаровими шторами пастельних кольорів зі скромним малюнком. В тон до штор підбираються покривала і подушки до диванів, скатертини, абажури светільніков.Главний елемент англійської спальні - біла залізне ліжко з шишечками з латуні, начищеними до блиску. На ліжку - безліч подушок і ковдр, тому в англійських спальнях завжди холодно.Планіровка кухні найчастіше класична, з чітко розділеними зонами. У центрі англійської кухні повинен перебувати великий стіл. Мийка, шафи, меблі - все максимально зручне і великих размеров.Вибірая англійський стиль для свого будинку, пам'ятайте, що він категорично не підходить для людей, що віддають перевагу легкі інтер'єри і максималізм. Крім цього, для англійського інтер'єру необхідні великі приміщення - створити його в невеликій квартирі не вийде.