Як вибрати дитяче ліжечко.

Зараз асортимент меблів для малюків досить різноманітний. Як правило, батьки прагнуть для свого довгоочікуваного чада купити все найкраще. Так як новонароджені діти багато часу знаходяться в своєму ліжечку, необхідно правильно її вибрати.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість підготувати для новонародженої дитини окрему кімнату, ідеальним вибором буде придбання меблевого комплекту, що складається з ліжечка, пеленального столика, манежу, стільчика для годування і шафки для дитячих речей. Як правило, все це проводиться в одному дизайні. Якщо місця дуже мало, тоді купуйте все в міру необхідності.
2
Коли малюк ще зовсім маленький, дуже зручно використовувати переносну корзину-люльку, яку можна тимчасово використовувати як дитячого ліжечка. Люлька відрізняється невеликими розмірами і має ручки. Крім того, вона дуже зручна у випадку, якщо потрібно перенести дитину в інше місце, не потривоживши його сон. Така люлька виготовляється з природних і безпечних для дитини матеріалів.
3
При виборі ліжечка дуже важливо, щоб малюк в ній почувався спокійно, не прокидався і не вередував. Крім того, вона повинна бути комфортною не тільки для дитини, але і для мами. Ідеальною ліжечком для малюка є та, яка з усіх боків має огорожі (стінки), висота яких не менше 50 сантиметрів. Відстань між планками повинне бути близько 4-7 сантиметрів для того, щоб руки, ноги або голова дитини не змогла застрягти у вузьких щілинах. Дуже зручно, якщо огородження будуть опускающимися. Механізм, що відкриває бортики, повинен бути безшумним і легко відкривається батьками, але не дитиною. Краще, якщо дно дитячого ліжечка буде рейковим або перфорованим.
4
На дитячому ліжечку не повинно бути гострих кутів, а передня перегородка повинна бути виготовлена з нетоксичного матеріалу, так як діти дуже люблять її гризти. Дуже зручно, якщо ліжечко матиме приліжковий ящик для білизни і памперсів. Щоб не виникло труднощів з пересуванням, віддайте перевагу моделям на коліщатках.
Корисна порада
Ліжечко повинна бути виготовлена з екологічно чистих матеріалів, наприклад, з вільхи, берези, бука, вишні або клена.