Як вибрати колір помади.

Правильно підібраний відтінок помади освіжає обличчя, надає зубам білизну і підкреслює красивий малюнок губ. Вибір кольору залежить від тону вашої шкіри і волосся, ситуації та вбрання. Підберіть кілька варіантів на всі випадки життя - помади різних текстур і квітів можна носити окремо, змішувати між собою і доповнювати блисками, домагаючись ідеального результату.
Інструкція
1
Колір помади залежить від багатьох факторів. При підборі відтінку враховуйте тон шкіри, очей і волосся, а також загальний тип зовнішності. Наприклад, дівчатам східного типу, які мають від природи темні губи, підійдуть глибокі і насичені тони. Світлошкірим блондинкам скандинавського типу варто спробувати дуже світлі, напівпрозорі помади.
2
Шкіра оливкового тони буде виглядати прекрасно поряд з помадою теплих червоних і глибоких винних відтінків. Рожево-бузкові, фіолетові і світлі бежеві тони зроблять таку особу болючим, а темні шоколадні візуально додадуть кілька років. Світлій шкірі йдуть свіжі червоні, яскраво-червоні і коралові помади. Засмагле обличчя прикрасять золотисто-бежеві і абрикосові відтінки.
3
Враховуйте і свій вік. Деякі пані додають собі років, продовжуючи фарбуватися по моді своєї юності. Жінкам елегантного віку варто уникати перламутрових і занадто світлих помад. Кращий вибір для них - кошти кольору рожевого дерева, рожево-бежеві і спокійні червоні. Молодим йдуть пастельні, а також різноманітні натуральні тони - від світло-бежевого до золотистого і коричневого. Помади яскравих винних відтінків можуть підкреслити жовтизну зубів. Якщо ваша усмішка не ідеальна, віддайте перевагу кошти м'яких червоних або персикових кольорів.
4
Вибір кольору помади залежить і від часу доби. Для дня вибирайте спокійні тони середньої насиченості - коралові, світло-червоні, рожево-бузкові, бежеві. Увечері можна приміряти ефектну винну гаму, а також зухвало-червоні й глибокі темні відтінки. Ефектно виглядають і світлі помади з перловим блиском - вони особливо красиві в поєднанні з яскравим макіяжем очей.
5
Відтінок помади залежить від її текстури. Вибираючи засіб для губ, обов'язково спробуйте його на руці. Напівпрозорі або перламутрові помади будуть виглядати більш світлими, ніж в тюбику. Матові ж кошти, навпаки, можуть виявитися більш щільними і насиченими.
Корисна порада
На колір помади впливає і спосіб нанесення. Якщо ви плануєте добитися щільного покриття, фарбуйте губи стіком. Накладаючи помаду подушечками пальців, ви досягнете дуже м'якого ефекту - таким чином можна привчити себе до незвичних, дуже темним або яскравим кольорам. Пензлик дає проміжний ефект - шар помади виходить тонким, але відтінок буде достатньо явним.