Як обробляти голос. Як ви обробляєте голос.

Обробка голоси - одна з фінальних стадій роботи над записом треку. Вона включає в себе видалення шумів, регуляцію гучності і додавання ефектів. Для кожного з цих кроків існують спеціальні програми та плагіни, придатні для роботи в тому чи іншому звуковому редакторі.
Інструкція
1
Почніть роботу з видалення шумів. Для цього підійде практично будь-яка програма-денойзер. Відкрийте в ній трек голоси , виділіть порожнє місце (де немає голоси , а є тільки фоновий шум). Натисніть кнопку "Learn", через кілька секунд натисніть знову для закінчення сканування. Повзунками "Reduction" і "Threshold" відрегулюйте шуми в інших місцях пісні.
2
За допомогою вбудованих засобів улюбленого звукового редактора відрегулюйте баланс гучності: додавайте і зменшуйте нижні, верхні і середні частоти для досягнення оптимального звучання. Голос не повинен перекриватися супроводом.
3
Спеціальними плагінами додайте відлуння, реверберацію, дисторшн і інші ефекти відповідно до характеру і жанром пісні. Постійно слухайте оброблювану ділянку, порівнюйте бажане з отриманим.
Ви коли-небудь чули відлуння в процесі використання програм відеоконференцій (Mail-агент, Skype, QIP і т.д.)? Ситуація вкрай неприємна і від неї треба якось позбуватися. Ефект « відлуння » виникає, як правило, через велику гучності і зайвої близькості мікрофона і динаміків. Іноді відлуння перетворюється на противний писк, такий, який роблять гітаристи на рок-концертах, підходячи до колонок. Панацеєю в цьому випадку буде регулювання параметрів мікшера вашої звукової плати.
Вам знадобиться
  • Налаштування мікшера звукової плати, мікрофон, колонки або гарнітура.
Інструкція
1
Для того щоб прибрати відлуння , необхідно визначити внаслідок чого з'являється такий звук. Також варто визначити з чий боку йде відлуння : з вашої або з боку вашого співрозмовника. Для цього можна попросити вашого опонента понизити гучність його мікрофона, а також знеструмити все аудіопристрої, що знаходяться недалеко від комп'ютера. Якщо відлуння не пропало, то можете сміливо приступати до дій з ліквідації луни у вашій аудіо системі.
2
Якщо ви використовуєте окремі колонки і мікрофон, спробуйте змінити гучність в колонках, а саме знизити. Те ж саме зробіть з регулятором звуку мікрофона, який знаходиться в мікшері. Для того щоб запустити мікшер, досить зробити подвійне клацання лівою кнопкою миші по значку динаміка в треї. Спочатку змініть загальну гучність системи. Загальна гучність не повинна перевищувати 70% в мікшері, а гучність мікрофона зменшуйте до повного зникнення луни.
3
Також ви можете скористатися новаціями звукових плат - функцією «Придушення відлуння », в деяких звукових картах цей режим називається «Оптимальний для адуіоконференціі/IP-телефонії».
4
Після використання всіх методів зміни параметрів периферійних пристроїв звуку, проблем з відлуння м не повинно з'явитися.