Як впливає атмосферний тиск на людей.

Відомо, що є люди особливо чутливі до погоди. Мова йде про тих, хто на перепади тиску реагує зміною самопочуття. Нерідко буває, що і при зміні місця проживання погіршується стан здоров'я - так організм реагує на зміну тиску, воно може відрізнятися від звичних показників.
Інструкція
1
Досить легко людина переносить підвищення атмосферного тиску, лише при виключно високих показниках відзначаються порушення в роботі дихальної системи, серця. Як правило, реакція полягає в невеликому зниженні частоти серцевих скорочень і в легкому уповільненні дихання. Якщо тиск надмірно підвищений, то може спостерігатися сухість шкірних покривів, відчуття невеликого оніміння, сухість у роті, але всі ці стани, як правило, не заподіюють надмірного дискомфорту.
2
Якщо тиск у навколишньому середовищі змінюється поступово, то людина цього може і не помітити, плавні зміни показників дозволяють організму адаптуватися до нових умов.
3
Якщо підвищений тиск навколишнього нас атмосфери ми переносимо легко, то зниження тиску може спричинити проблеми. По-перше, серцебиття стає частим і нерівномірним, що деяким людям може завдавати серйозні незручності. Падіння тиску призводить до невеликого кисневого голодування організму, через що й виникають такі наслідки. Як тільки знижується тиск в атмосфері в цілому, знижується і парціальний кисневе тиск. В результаті людина отримує знижений об'єм кисню, і звичайним диханням заповнити запаси вже не виходить.
4
На жаль, ми не можемо якось вплинути на атмосферний тиск - знижується воно, чи знижується, ми можемо тільки прийняти це як даність. Однак можна допомогти своєму організму справитися з навантаженнями, що йдуть ззовні.
5
Фахівці рекомендують при зниженні атмосферного тиску при особливої чутливості до перепадів відпочивати, менше рухатися, відмовитися від спорту та активної роботи. Слід більше часу проводити на свіжому повітрі, бажано на природі. Відмовтеся від важкої їжі, не вживайте алкоголь, не паліть. Їжу вживайте невеликими порціями, але часто. Можна приймати седативні чаї та легкі заспокійливі краплі (порадившись попередньо з лікарем).