Як подивитися, що під зірочками. прорамма показує пароль замість зірочок.

Всі ми, щасливі власники власних ПК, використовуємо у своїй «комп'ютерного життя» дуже велика кількість паролів. Як правило, ми намагаємося вибирати паролі відповідно до своїх асоціаціями, звичними словами, пам'ятними виразами. І думаємо - що обов'язково запам'ятаємо такий пароль. Але - не тут-то було! Більшості з нас доводилося стикатися з тим, що, здавалося б, цілком простий пароль не хоче згадуватися, і тільки глузливо поглядає на нас своїми « зірочками ». Якщо ви стикалися з такою проблемою, вам буде цікаво дізнатися про те, як можна подивитися, який пароль прихований під « зірочками ».
Вам знадобиться
  • Для того щоб розшифрувати забутий пароль захований за значками ******* вам буде потрібно чарівна програма Asterisk Key. Ця програма спеціально розроблена і застосовується для того, щоб «розкривати» паролі, заховані під зірочками.
Інструкція
1
Скачайте цю вільно поширювану програму і встановіть її до себе на ПК. У Asterisk Key дуже доброзичливий, простий і інтуїтивний інтерфейс, ви це зробите своїми силами без додаткових інструкцій або допомоги.
2
Запустіть Asterisk Key і відразу ж, одночасно з цим відкрийте то вікно, в якому вам потрібно відкрити забутий пароль. Asterisk Key відкриє вам свою панель інструментів.
3
Клацніть по опції «Recover». В цей момент почнеться обробка того вікна, в якому знаходиться зашифрований зірочками пароль.
4
По закінченні процесу «згадування» програма Asterisk Key відкриє вам пароль, який був прихований значками *******.
Зверніть увагу
Утиліта Asterisk Key розшифровує приховані паролі з будь-якого запущеного додатку або веб-сторінки і розшифровує паролі на різних мовах.
Корисна порада
Візьміть за правило записувати паролі і зберігати їх в недоступному для інших місці.