Зручно і практично - духовка з функцією СВЧ.

Маленькі кухні, заставлені технікою, вимагають розвантаження простору. Чайник, хлібопіч, мультиварка і мікрохвильовка вже погано уживаються на сусідніх полицях і робочих столах. Тому дизайнери найбільших виробників придумали варіанти, як можна зменшити кількість приладів на кухні без погіршення якості життя людини. Так і з'явилася духовка з функцією СВЧ.
Духова шафа з функцією мікрохвильовки - одне з найбільш популярних винаходів сучасних розробників техніки. Адже це прилад, який може випікати і готувати як духовка і розігрівати як мікрохвильовка. Плюс ще такі печі зазвичай оснащені додатковими опціями - конвекцією, грилем, мікрохвилями і т.д. В результаті приготування їжі з такою піччю стає дуже захоплюючим і приємним заняттям.

Види духовок з функцією СВЧ

Перед тим як купити собі духовку такого роду, обов'язково вивчіть відмінні риси, переваги і недоліки. Розділити на види духові шафи можна в першу чергу по типу підключення: газові або електричні. Фахівці стверджують, що електричні більш функціональні і зручні як в роботі, так і у догляді. Зате газові більш економічні, так як газ, як відомо, коштує дешевше електрики.
Не варто думати, що в будинку з газом не можна ставити електродуховку з функцією СВЧ. Дуже навіть можна. І для цього не потрібно якихось спеціальних вилок і розеток. У духовки звичайний штекер, який відмінно підійде до будь розетці.
Також духовки з функцією мікрохвильовки діляться на типи за місцем розташування - це залежні або незалежні. Незалежні - це ті, які знаходяться окремо від варильної поверхні і ніяк з нею не пов'язані. Головний плюс такої духовки в тому, що вона може бути встановлена в будь-якому зручному для господарки місці. Вбудовувати духову шафу можна і високо, і низько, і навіть під варильною поверхнею, але як самостійний прібор.Что стосується залежною духовки - вона тільки здається громіздкою і незручною, а також не придатною для невеликої кухні. Насправді це нетак, адже сучасні виробники пропонують різні види моделей - від широких до компактних (близько 45 см в ширину). При цьому на робочих якостях міні-печей їх розмір ніяк не відбивається. Ще до поділу за видами можна віднести і поділ за функціями. Так, наприклад, духовка з мікрохвилями і грилем - простий варіант. Більш цікавий - поєднання духової шафи, конвекції і грилю в одному приладі. Такі варіанти дозволяють готувати більш вигадливі і смачні страви в порівнянні з шафою простіше.

На що звертати увагу при виборі духовці з функцією мікрохвильовки

У першу чергу, потрібно дуже добре подумати - прилад яких розмірів вам потрібен і підійде. Якщо кухня дуже маленька - близько 3 кв.м. - Не варто намагатися впихнути в неї величезну муьтіфункціональную духовку. Краще зупиніть свій вибір на приладі, в якому будуть функції, точно вам необхідні. Та й навіщо переплачувати зайві гроші за ті, якими ви користуватися не будете.
Також варто звертати увагу на кількість режимів. Їх, як правило, від 4 до 15. Дивіться, якими ви точно будете користуватися і подумайте над необхідністю інших.
Не забудьте вивчити і те, яка потужність у приладу. Чим вона більша, тим більше електроенергії духову шафу буде споживати, і тим більше будуть ваші витрати за світло. Газових варіантів це також касается.Также дуже важлива і безпеку використання. Так, наприклад, більш сучасні і просунуті моделі мають функцію захисту від детей.Такіе прилади дозволяють захистити малюка від опіків та інших важких побутових травм, якщо він захоче в процесі приготування полюбопитнічать що ж там такое.Обязательно звертайте увагу і на тип очищення. Їх налічується три: самостійна ручна, каталітична (використовуються спеціальні пластини, які вбирають жир), каталітична (в печі є режим піролізу) .Ще в духовій шафі є такі додаткові опції, як висуваються піддони, самостійне відключення приладу, звукові сигнали, програмування і т .буд. Слід враховувати, що наявність того чи іншого функціоналу помітно додає вартості грубці. Відповідно, можна пошукати моделі преміум-класу і економ-варіанти.

Що слід враховувати при виборі духовки з функцією СВЧ

Духова шафа з функцією мікрохвильової печі відноситься до категорії багатофункціональних приладів. Але незважаючи на це, експериментувати і включати відразу кілька різних режимів не варто. Головна їхня відмінність від окремої мікрохвильовки в тому, що в духовці немає обертового піддона, який дозволяє їжі нагріватися рівномірно. А це означає, що при використанні духовки як мікрохвильовки це необхідно враховувати. Так, наприклад, після закінчення розігріву не діставати відразу продукти з духовки, дайте тепла распределіться.Естественно, що вам знадобиться і спеціальний посуд, яка підходить і для духовки, і для СВЧ. Зазвичай це скляна або керамічна вогнетривка посуд. Пам'ятайте, що на режимі мікрохвилі ні в якому разі не можна використовувати металеві листи або кастрюлі.В числі мінусів можна виділити і той факт, що духова шафа в будь-якому випадку за обсягом на порядок більше мікрохвильовки. А це означає, що вона буде розігрівати і розморожувати довше, ніж невеликий пересувний прилад. Та й в плані очищення невеликий апарат простіше і легше.