Як робити "смоки айс".

Красивий димчастий макіяж очей підходить для будь-якого типу зовнішності і самих різних ситуацій. Все залежить від вибору відтінків, їх насиченості і текстури продуктів. Але який би варіант «смокі айс» ви не зволіли, головне - правильно нанести косметику, щоб ефектний макіяж зберігся якомога довше.
Вам знадобиться
  • - база під тіні;
  • - набір кистей і аплікаторів;
  • - білі тіні;
  • - темні тіні в одній гамі;
  • - м'який олівець або підводка;
  • - водостійкий олівець;
  • - консилер;
  • - туш для вій;
  • - штучні вії в пучках;
  • - щипці для завивки вій.
Інструкція
1
Вбийте в шкіру навколо очей трохи бази під макіяж в кремі або гелі. Дочекайтеся повного вбирання - на це піде не більше хвилини. База не дасть тіням і олівця скочуватися і збиратися в складках повік.
2
Нанесіть на все віко білі тіні - з їх допомогою буде зручніше змішувати темні відтінки. Виберіть колір майбутньої димки. Класичний варіант передбачає сіру або коричневу гаму, але ви можете спробувати модні кольорові смоки, використовуючи зелені, сині або фіолетові тіні.
3
Відтінок середньої насиченості нанесіть на верхню повіку від лінії вій до складки. Тим же кольором підкресліть нижню повіку, ведучи лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Продовжіть лінії за контур очі. Їх можна трохи підняти, цей прийом актуальний для опущених куточків очей.
4
Наберіть на аплікатор темні тіні і покладіть їх у складку верхньої повіки і на зовнішній куточок ока. Розітріть лінії, при необхідності додаючи ще тіней. Ви можете варіювати інтенсивність димки - чим більше шарів тіней буде покладено, тим яскравішим і глибоким вийде макіяж.
5
Підведіть очі, використовуючи олівець або підводку на кремовій основі. Дійте пензлем або дуже тонким латексним аплікатором. Не забувайте про внутрішні куточки очей - вони теж повинні бути обведені. Тонким водостійким олівцем підведіть внутрішнє віко. Якщо у вас дуже чутливі очі або ви носите контактні лінзи, від цього прийому можна відмовитися.
6
Змахніть крупинки тіней з шкіри. Область під очима заретушує м'яким кремовим консілером жовтуватого тону, він відмінно приховує синці і почервоніння, а також дрібні зморшки. Макіяж в стилі «смокі айс» приверне загальну увагу до ваших очей, тому шкіра навколо них повинна виглядати бездоганно.
7
На закінчення накрасьте вії двома шарами чорної, темно-коричневої або темно-синьою туші. Якщо ваші власні вії короткі й рідкі, приклейте пару пучків штучних волосків у зовнішніх куточків очей. Прямі вії можна завити спеціальними щипцями, що додають красивий вигин.