Як голитися верстатом.

Прийнято вважати, що чоловіки приділяють своїй зовнішності менше уваги, ніж жінки. Але є одна процедура, без якої навряд чи може обійтися сучасний чоловік. Мова йде про гоління. Дуже часто для виконання гоління використовуються бритвені верстати, які дозволяють отримати дуже гладку поверхню шкіри. Використання верстата має свої хитрощі і тонкощі.
Вам знадобиться
  • - бритва;
  • - дзеркало;
  • - крем, піна або гель для гоління;
  • - тепла вода;
  • - лосьйон, крем або бальзам після гоління.
Інструкція
1
Перед початком гоління ретельно сполосніть обличчя теплою водою. Не рекомендується використовувати для цього гарячу воду. Вода повинна зігріти поверхню шкіри, а не обпекти її. Волоски при цьому стануть більш м'якими і будуть краще піддаватися гоління.
2
Підготуйте верстат. Переконайтеся, що лезо гостре. В іншому випадку ви ризикуєте отримати порізи і роздратування шкіри. Та й комфорт від гоління притупленим лезом зовсім не той, який дає гоління нової касетою. Якщо ви використовуєте одноразові верстати, пам'ятайте, що вони ефективно виконують свою функцію не більше двох-трьох разів.
3
Нанесіть на поверхню обличчя піну або гель для гоління. Якщо ви використовуєте спеціальний крем, його краще всього наносити спеціальної м'яким пензликом, попередньо розм'якшеної в теплій воді. Гель або піна з флакона спочатку наноситься на долоню, а потім круговими рухами рівномірно розподіляється по поверхні особи, що підлягає обробці верстатом, тобто на щоки, підборіддя і шию.
4
Почніть гоління з обробки поверхні щік. Встаньте перед дзеркалом. Натягуючи однією рукою шкіру на обличчі, проведіть ріжучої частиною верстата від кордону щетини до підборіддя, здійснюючи руху зверху вниз. Послідовно поголити обидві щоки, підборіддя і покриту щетиною передню частину шиї. Не забудьте також і про вуса. Голитися рекомендується по ходу росту волосків або трохи навскоси.
5
Після кожного чергового проходу верстатом обполіскуйте інструмент в ємності з водою або під теплою струменем води з-під крана.
6
Переконайтеся в тому, що при голінні ви не залишили необроблених верстатом ділянок. Змийте залишки піни і уважно огляньте особа в дзеркало. Якщо на деяких важкодоступних місцях залишилися волоски, видаліть їх короткими і акуратними рухами верстата.
7
Після повного завершення процедури гоління вмийтеся прохолодною водою, попутно масажуючи обличчя. Тепер можна обробити поверхню шкіри лосьйоном або іншим засобом, рекомендованим для використання після гоління. Такі засоби покликані пом'якшити шкіру, зволожити і заспокоїти її, а також запобігти роздратування.