Як почати плести бісером. плести з бісеру початок.

Бісероплетіння - оригінальне й цікаве хобі, яке не тільки розвиває увагу, почуття кольору та творче мислення, але і допомагає створювати незвичайні прикраси власними руками. Почавши з найпростіших способів плетіння і візерунків, ви зможете просуватися далі і удосконалювати свою майстерність, згодом створюючи ускладнені і авторські вироби, які будуть дивувати і захоплювати оточуючих людей.
Інструкція
1
Все, що вам потрібно для початку плетіння з бісеру - це бісерна голка, міцні синтетичні нитки, замочки для браслетів і бус, бісер різних кольорів і розмірів, і трохи терпіння, а також готові схеми, за якими ви теж можете плести різні вироби.
2
Почніть вчитися плетінню бісером з найпростішого візерунка «Змійка». Всуньте нитку в голку. Надіньте на нитку три бісеріни, після чого введіть голку в другу і першу бісерину. Потім наберіть ще дві бісеріни - для зручності пронумеруйте їх як четверту і п'яту.
3
Введіть голку в другу і четверту бісеріни. Ви побачите, як бісерна нитка починає формуватися в зубцювату змійку. Нанизуйте шосту і сьому бісерину на нитку і протягніть голку в четверту і шосту, щоб сьома бісерина стала верхівкою чергового зубчики. Продовжуйте плетіння за даною схемою, поки ланцюжок бісерин не досягне потрібної довжини. Після закінчення плетіння зафіксуйте кінці ланцюжка.
4
Ще один простий узор для початківців майстринь - «злиті квіточки». Щоб сплести його, наберіть вісім бісерин і замкніть їх в кільце, вивівши голку між першою і другою бісеріну всередину кільця. Після цього надіньте на голку бісерину контрастного кольору, яка стане серединкою квітки, і Протягніть голку в протилежну бісерину, щоб зафіксувати серединку.
5
Для наступного квітки наберіть ще шість бісерин і знову замкніть кільце. Розділивши візуально коло на дві частини, визначте протилежну бісерину, надіньте на нитку бісерину для серединки квітки і Протягніть голку в протилежну частину кільця. Продовжуйте плести злиті квіточки, поки не досягнете потрібної довжини і акуратного узору.
6
Також у вас не викличе складнощів узор з роздільних квіточок - його плетіння нагадує плетіння злитих квіточок, але, на відміну від попереднього способу, кожне нове кільце потрібно починати повністю заново, подплетая нові бісеріни до бічної сторони вже сплетеного кільця. Вийшовши з п'ятої бісеріни, набирайте десяту та одинадцяту бісерину, потім протягніть голку в шосту та п'яту бісерину, а потім знову в десяту та одинадцяту.
7
Ще один поширений візерунок в бісероплетіння - хрестоподібна ланцюжок. Щоб сплести її, нанизуйте чотири бісеріни на нитку і замкніть кільце через першу бісерину. Протягніть голку в другу і третю бісерину.
8
Потім наберіть ще три бісеріни - п'яту, шосту і сьому, після чого замкніть їх в кільце через третю бісерину. Продовжуйте плести ланки ланцюжка, поки не дійдете до кінця. На основі цих простих візерунків можна натренувати техніку для більш складних виробів.