Як дістатися до аеропорту Одеси.

З міжнародного аеропорту Одеси регулярно вилітають літаки до Шарджі, Варшаву, Мюнхен, Стамбул, Київ, Москву, а також в інші міста Європи та Азії. Щорічний потік пасажирів складає більше 900 000 чоловік. Аеропорт є 4 по пасажирообігу на Україні.
Інструкція
1
Приїжджайте на власному транспорті. Міжнародний аеропорт Одеса розташовується в південно-західній частині міста в 7,5 км від центру. На території є два власних охоронюваних паркінгу. Автостоянки працюють цілодобово щодня. Замовляти місце попередньо не потрібно. Вартість години паркування для всіх видів транспорту становить 10 гривень. Добова парковка різниться за цінами в залежності від виду транспорту. За залишений легковий автомобіль необхідно заплатити 80 гривень на добу, мікроавтобус - 100 гривень, за автобус/вантажний транспорт - 120 гривень.
2
Добирайтеся громадським транспортом. Доїхати в аеропорт можна на автобусах №117 і №129. Автобус 117-го маршруту проходить від інфекційної лікарні, минаючи центр міста, залізничний вокзал, мікрорайон «Черемушки» та селекційний інститут. Автобус 129-го маршруту проїжджає від ринку «Привоз» через залізничний вокзал, проспекти Шевченка та Адміральський, а також селекційний інститут.
3
Якщо ви добираєтеся від автовокзалу, то вам слід доїхати до селекційного інституту на автобусах №232 або №154. Далі вищевказаними маршрутами в аеропорт. Автобуси курсують кожні 10-30 хвилин. Тривалість поїздки від початкового пункту до аеропорту становить близько 1 години. Вартість проїзду становить 2,5 гривні. Оплата здійснюється водієві.
4
Скористайтеся послугами таксі. Добиратися до аеропорту на таксі швидше, ніж на громадському транспорті. До того ж в даному випадку ви не залежите від розташування автобусних зупинок. Виїжджати можна з будь-якої точки міста. Поїздка на таксі з центру займе у вас близько 15-20 хвилин. Вартість проїзду за викликом з центральної частини Одеси в аеропорт складе порядка 40 гривень. Якщо зупиняти автомобіль на вулиці, ціна буде вдвічі дорожче.