Як дістатися до аеропорту Праги.

Празький аеропорт імені Вацлава Гавела визнаний кращим у Центральній та Східній Європі. Щорічний пасажирооборот складає близько 11 млн. Чоловік. Дістатися аеропорту можна самими різними способами. Вам залишається лише вибрати найбільш зручний.
Інструкція
1
Добирайтеся в празький аеропорт на приватному легковому автомобілі. Аеропорт оснащений платній парковкою. Добова вартість одного паркувального місця в терміналах C і D становить 500 чеських крон. У терміналі C VIP добова вартість паркінгу складе 650 чеських крон.
2
Відправляйтеся на міських автобусах. У Празі є кілька маршрутів міських автобусів, які курсують у бік аеропорту. Автобус №119 доставить вас на місце від станції метро Dejvicka (лінія метро А). Час у дорозі становитиме 24 хвилини. Автобус №100 курсує від станції метро Zlicin (лінія метро B). Час поїздки становитиме 18 хвилин. 179-й маршрут автобуса з'єднує аеропорт зі станцією метро Nove Butovice (лінія метро В). Здолати шлях в такому випадку ви зможете за 45 хвилин. Ті ж самі пункти з'єднує автобусний маршрут №225, однак час в дорозі складе в середньому 53 хвилини. Також існує автобусний експрес від головного вокзалу Праги, який добирається до аеропорту за 35 хвилин.
3
Скористайтеся послугою таксі. Дістатися до аеропорту міста Прага на таксі можна з будь-якої частини міста. Контактні номери деяких компаній представлені на офіційному сайті аеропорту. Зверніться за вказаними номерами або ж скористайтеся вільними таксі прямо на вулиці.
4
Використовуйте послугу «Потяг + автобус Airport Express» за пільговою ціною. Якщо ви добираєтеся в Празький аеропорт з іншого міста Чехії, то можете скористатися даною послугою. Компанія Чеські залізні дороги за підтримки аеропорту міста Прага підготували дане спеціальна пропозиція. При купівлі квитків на потяг і автобус Airport Express туди і назад пасажири отримують знижку в розмірі 25%.
5
Приїжджайте з будь-якого кінця Чехії. В аеропорт імені Вацлава Гавела можна потрапити на автобусі далекого прямування. З міста Карлові Вари ви можете доїхати до аеропорту за 80 чеських крон. Автобус відправляється 16 разів на день. Вартість квитка з міста Брно в аеропорт Праги становить 220 чеських крон. Автобус також здійснює 16 поїздок за день.