Як піклуватися про здоров'я.

Здоров'я - це єдина річ, яку неможливо купити ні за які гроші. Ось чому дуже важливо постійно піклуватися про нього, причому робити це необхідно з молодого віку. Тоді й через десять, і через тридцять років ви будете відчувати силу і бадьорість.
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Це один з найважливіших і простих способів подбати про своє здоров'я. Спорт не тільки допомагає зберегти гарну фігуру, але й дарує відчуття сили, витривалості, а головне - зміцнює імунітет. Останній відіграє велику роль в боротьбі з вірусами і бактеріями, що поширюють різні хвороби.
2
Робіть щоденну гімнастику. Крім спортивних тренувань, щоранку дуже важливо виконувати прості та ефективні вправи для хребта і суглобів, які з віком стають все більш крихкими. Обов'язково виконуйте нахили, присідання, повороти тулуба, помахи руками і ногами - все те, що ви робили в школі на уроках фізкультури.
3
Харчуйтеся правильно. Виключіть зі свого раціону будь-які синтетичні продукти, адже вони наповнюють організм шкідливими речовинами і негативно впливають на роботу всіх органів. Обмежте споживання занадто жирних, солоних або копчених продуктів. Намагайтеся, щоб ваше меню було різноманітним. Включіть в нього м'ясо, овочі, фрукти, морепродукти, горіхи, крупи, натуральні молочні продукти. Тоді у ваш організм будуть надходити всі необхідні вітаміни і мікроелементи, що зробить його набагато сильніше.
4
Бережіть свої нерви, адже постійні переживання і стреси є причиною багатьох захворювань, наприклад гастриту або виразки. Щоб цього не сталося, не звертайте увагу на дрібні негаразди, вирішуйте проблеми замість того, щоб переживати з приводу їх існування, і відпускайте ті неприємні ситуації, на які ви не в силах вплинути. Також дуже важливо добре висипатися й відпочивати рівно стільки, скільки ви працюєте.
5
В затхлій міжсезоння підтримуйте свою імунну систему вітамінами і корисними травами. Регулярне споживання шипшини, липи, глоду або, наприклад, м'яти насичує організм вітамінами і різними корисними речовинами, що благотворно позначається на загальному стані здоров'я.
6
Відмовтеся від куріння, скоротіть споживання алкоголю, а ще краще - перестаньте пити його взагалі. Вплив тютюну та алкогольних напоїв послаблює організм і часто призводить до небезпечних хвороб і вельми сумних наслідків.
7
Регулярно проходите медичний огляд, так як хворобу легше вилікувати на початковій стадії. Щорічно здавайте загальний аналіз крові, робіть електрокардіограму серця і УЗД черевної порожнини, відвідуйте стоматолога, мамолога та гінеколога. Це дозволить тримати руку на пульсі і у випадку будь-якого порушення в роботі організму вчасно йому допомогти. Також дуже важливо не запускати хронічні хвороби, які у вас вже є.