Як зробити упаковку до подарунка. Як зробити коробку для подарунка.

Практично кожен подарунок потребує упаковці. Найдешевший і простий варіант - купити паперовий подарунковий пакетик і помістити туди подарунок. Можна також купити підходящу за розміром коробку. Багато хто саме так і роблять. Якщо ж ви хочете зробити ваш подарунок дружині, мамі чи татові, улюбленої тещі, дітям або старому другові найоригінальнішим, зробіть упаковку для нього самі.
Інструкція
1
Якщо у подарунка вже є коробочка - прекрасно. В крайньому випадку, можна підібрати коробочку або зробити її самому з картону. Також запасіться пакувальної кольоровим папером, суперклеєм, двостороннім скотчем, ножицями, степлером, різними прикрасами і стрічками.
2
Спочатку оберніть коробочку з подарунком пакувальної папером потрібного вам кольору, потім склейте краю паперу суперклеєм (підійде також ПВА або канцелярський клей). Потім оберніть коробочку стрічкою, закріпіть її в місці з'єднання за допомогою степлера і зав'яжіть краю стрічки бантиком.
3
Ви можете використовувати вінок зі штучних гілочок або зробити своїми руками такий же вінок, але з гілок справжніх. До нього прикріпіть маленький дзвіночок, Пару невеликих бантиків зі стрічки. Закріпити прикрашений вінок на коробці можна двостороннім скотчем. От і все. Просто і зі смаком.
4
Нерідко на день народження (в основному колегам по роботі або начальству) дарують пляшки. Будь це пляшка дорогого вина, коньяку, віскі або справжнього французького шампанського, не так важливо. Упакувати можна будь-яку пляшку. Тільки пам'ятайте, коли будете оформляти подарунок: упаковка пляшки не повинна бути занадто декоративною.
5
Роздобудьте трохи пакувального паперу, двосторонній скотч, стрічечку, ножиці і степлер. Оберніть пляшку пакувальної папером, закріпивши її двостороннім скотчем за місцем стику. Тепер слід оформити дно, акуратно загнув і зміцнивши папір. Рівне обріжте її зверху, після чого загорніть на три сантиметрових витка в сторону стику сторін. Зробіть пару надрізів на третину ширини паперу. Далі відігніть куточки назад і закріпіть їх степлером.
6
Потім розгорніть верхню частину, вкладіть в неї тоненьку стрічку і знову загорніть. Так вийде «комір». Відігніть куточки цього «коміра» разом з протягнутої стрічечкою на лицьову сторону упаковки. Тепер залишилося ретельно розгладити за допомогою пальців саму упаковку і зав'язати «галстук» будь-яким способом, який для вас зручний. Чоловічий подарунок готовий.