Як дістатися до аеропорту Барселони.

Міжнародний аеропорт Барселона «Ель-Прат» є найбільшим в Каталонії і другим по потоку пасажирів в Іспанії. Розташований в південно-західній частині міста, в 10 км від центру. З Барселоною «Ель-Прат» пов'язує швидкісна автомагістраль, залізниця та автобусне сполучення.
Інструкція
1
Скористайтеся залізничним транспортом. До аеропорту «Ель-Прат» курсує електропоїзд від станції El Clot Arago. Також ви можете відправитися від станцій Passeig de Gracia, Barcelona Sants, Bellvitge, El Prat de Llobregat. Залізничний рух в аеропорт починається в 5:21 за місцевим часом і закінчується 22:55 годин. Потяги відправляються приблизно кожні 20-30 хвилин. Час у дорозі від початкової станції - 22 хвилини. Між терміналами ви можете проїхати на автобусі Bustransit T1-T2. У денний час він відправляється кожні 6-7 хвилин, у нічний - кожні 25 хвилин.
2
Вирушайте на автобусі. До аеропорту Барселони ви можете дістатися по декількох маршрутах. На Aerobus A1 ви можете доїхати від зупинки Plaza Catalunya до терміналу Т1. Вартість проїзду складе 9,95 євро. На Aerobus A2 ви доберетеся з тієї ж точки старту до терміналу Т2. Вартість проїзду буде така ж.
3
Крім прямих рейсів, з центру міста в аеропорт можна потрапити на автобусах інших маршрутів. З південної частини міста (зупинка Castelldefels) можна дістатися на Line L99. Вартість проїзду складе 2 євро. Автобус курсує з 6.00 до 21.30 кожні 30 хвилин. Із західної частини міста в аеропорт відправляється автобус Line L77. Початок руху - 6:05, закінчення - 21:45 год. Автобус стартує від зупинки Sant Joan Despi кожні 20 хвилин. Від зупинки Plaza Espanya можна дістатися на Line L46 з 5:00 до 00:15. Line PR1 відправляється від зупинки El Prat de Llobregat. Час початку руху - 5:30, закінчення - 22:45 год. Вартість проїзду на всіх міських автобусах крім експресів - 2 євро.
4
Доберіться на власному автомобілі. Щоб потрапити в аеропорт з південної частини Барселони, необхідно рухатися по трасі С-32. Якщо вирушаєте по національній дорозі N-340, то потрібно слідувати до пункту El Vendrell. Далі повернути на трасу С-31 (іменується в деяких джерелах як Costas del Garraf). З північної частини міста найбільш швидко дістатися аеропорту можна по трасах Ronda de Dalt і Ronda Litoral.