Як дістатися до аеропорту Амстердама.

Амстердамський аеропорт Схіпхол - найбільші повітряні ворота Нідерландів. Він є одним з найбільш значущих в Європі. Близько 37% пасажирів, які обслуговуються в Схіпхол, відправляються в міжконтинентальні рейси.
Інструкція
1
Добирайтеся в Схіпхол на поїзді. Залізнична станція розташовується в безпосередній близькості від аеропорту. У Схіпхол легко потрапити з інших європейських країн. На залізничній станції зупиняються поїзди, що прямують з Бельгії та Німеччини. Квитки можна придбати на сайтах NS Hispeed і Thalys. На внутрішні рейси їх можна придбати в жовтих автоматах NS Dutch Railways. Середній час поїздки в аеропорт становить 15 хвилин з Амстердама, 30 хвилин з Утрехта і Гааги, 40 хвилин з Харлема, 1:00 з Роттердама і 2 години 9 хвилин з Енсхеде. Якщо вам необхідно відправитися в аеропорт в пізній час, скористайтеся нічним поїздом. Він курсує щогодини з Утрехта в Роттердам через аеропорт Схіпхол. Потім відправляється у зворотному напрямку.
2
Скористайтеся доставкою на автобусі. До Схипхола щодня відправляється безліч прямих автобусних рейсів з усіх куточків країни. Для оплати проїзду можна скористатися єдиної транспортної картою OV. Також можна купити окремий квиток. Всі автобуси зупиняються на Schiphol Plaza, навпаки залів прибуття і вильоту.
3
Відправляйтеся на готельних автобусах. Деякі готелі Схипхола і Амстердама надають послугу човникових автобусів. Квитки на готельні «човники» можна придбати на стійці реєстрації в готелі. Автобуси в аеропорт відправляються з раннього ранку до півночі кожні 20-30 хвилин з готелів Схипхола і кожні 10 хвилин з Амстердама. Автобусні маршрути Connexxion курсують від дверей більше сотні готелів Амстердама і з території близько 30 готелів Схипхола.
4
Використовуйте планувальник маршрутів. При наявності iPhone або телефону з операційною системою Android ви можете скористатися додатком Schipholl App. За допомогою нього ви дізнаєтеся найбільш зручний маршрут доставки в аеропорт з конкретного місця в заданий час.