Як відкрити свій голос. Як співати якщо немає голосу.

Хоча основний потік інформації в бесіді йде через слухове сприйняття, немаловажний вклад у відношення до співрозмовника вносять суб'єктивні характеристики його голоси : тембр, інтонація, темп, дикція. Для розвитку красивого, приємного голоси винайдені комплекси вправ, що поліпшують дикцію, які розкривають тембр і сприяють загальному розкріпаченню.
Інструкція
1
Щоб відкрити голос, робіть гімнастику артикуляції: покусуйте мову від кінчика до кореня і назад, «пробивайте» кінчиком язика внутрішні сторони щік, всмоктуйте щоки, розминайте губи.
2
Пограйте в «питання-відповідь»: видаючи звук «у», підніміться від низького ділянки діапазону до верхнього (чи не від гранично низьких до гранично високих, а в рамках зручних тонів). Вийде питальна інтонація. Потім приблизно з того ж тону зійдіть назад, немов відповідаючи на своє питання.
3
Читайте вголос скоромовки. Почніть з повільного темпу, при цьому можете встати перед дзеркалом. Перетворіть це в театральний етюд, розповідайте своєму відображенню скоромовки як історії, з різними інтонаціями: то як страшну казку, то як анекдот, то як великий секрет, то в формі репу. Намагайтеся змінювати висоту голоси : читайте то високо, то низько.
4
Співайте. Виберіть манеру співу (естрадно-джазову, народну або оперну), яка вам більше подобається і більше відповідає, знайдіть педагога і намагайтеся отримувати задоволення від вібрації власного голоси .
Голос - дуже потужний інструмент. Багато хто навіть не усвідомлюють, наскільки важлива манера вимовляти слова. Найчастіше цей навик навіть переважує зміст висловлення. Тому розкриття голосу дозволяє людям домагатися своїх самих різних цілей в комунікації.
Вам знадобиться
  • - Диктофон;
  • - дзеркало;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Прислухайтеся до свого голосу. Часто багатьом людям не подобається, як вони звучить їх голос. Використовуйте будь записуючий пристрій, щоб виконати даний крок. Підійдуть диктофон, голосова пошта або "Скайп". Вам потрібно добре прослухати свій голос, перед тим, як почати працювати над ним. Тут є важливий момент: зробіть запис свого голосу і відкладіть її в сторону. Прослухайте тільки на другий день. Ця рада дають тренери з ораторського мистецтва. Таким чином, ви будете більш об'єктивні в своїй оцінці.
2
Почніть працювати над слабкими сторонами свого голосу. Одне з найбільших перешкод на шляху до розкриття голоси є позбавлення від монотонності. Часто це явище відбувається по телефону або при публічному виступі. Багато хто думає, що відсутність зниження підвищення голосу - ознака професіоналізму. Насправді, це все робить голос млявим і неемоційним. Говоріть так, як ніби розповідаєте смішну жарт або захоплюючу історію. Підвищуйте тон, як ніби ви знаходитесь в колі сім'ї та вам абсолютно нема чого соромитися. Все це змусить людей прислухатися до вас.
3
Навчіться розминати рот і щелепу, також як і м'язи перед фізичними навантаженнями. Опустіть якнайнижче щелепу і підійміть її, щоб рот закрився. Повторіть кілька разів даний рух. Ця вправа допомагає добре підготувати органи мови. Також, якщо ви збираєтеся виступати з промовою, повторіть багато разів наступну фразу: «За губами - зуби з мовою». Це допоможе розслабити рот. Ще один ефективний вправа виконується перед дзеркалом. Відкрийте широко рот і повторіть кілька разів: «Нга, нго, нгу, нге, нгя». Виконуйте дані вправи щодня.
4
Використовуйте грудної голос. Він звучить нижче і чіткіше. Ідея полягає в тому, щоб голос йшов з центру тіла .. Тобто по суті ви зможете використовувати діафрагму в розмові. Для цього вам потрібно просто зробити кілька вдихів, розслабитися і почати говорити природно. Намагайтеся не затискати голос, нехай він ллється зсередини. Під час розмови ви повинні відчувати як скорочуються м'язи черевного преса. Все це зробить ваш голос приємніше.