Як виростити кукурудзу на дачі.

Часом так хочеться поласувати свіжозвареною кукурудзою, смак якої запам'ятався багатьом з дитинства. Але ті качани, які продаються на ринку, особливої довіри не вселяють. Тому вирощування качанів кукурудзи на власній ділянці стає прийнятним варіантом для людей, що віддають перевагу натуральні продукти.
Інструкція
1
Підготуйте землю для посадки кукурудзи восени. Найкраще кукурудза росте після зернобобових, озимих, кормових і цукрових буряків, картоплі і гречки. Насправді дана культура не особливо вибаглива до попередників, тому її можна вирощувати як монокультуру. Виберіть на ділянці місце, добре захищене від холодного вітру. Перекопайте грунт і відразу ж внесіть органічні і фосфорні добрива. Якщо земля володіє підвищеною кислотністю, рекомендується внести трохи гашеного вапна.
2
Навесні, коли минула небезпека заморозків, приступайте до висаджування насіння в грунт. В північних районах рекомендується посадка на початку червня, для південних районів підходить середина травня. Якщо ґрунт недостатньо прогрілася або надто вологий, схожість насіння може значно знизитися. Щоб підвищити стійкість культури до знижених температур, попередньо (на початку травня) висадіть насіння в спеціальні торфоперегнійні горщики. До кінця травня у паростків з'явиться пара-трійка листочків, готову розсаду сміливо висадіть на підготовлену грядку.
3
Для гарного запилення рекомендується висаджувати кукурудзу рядами (рослини повинні розташовуватися на відстані 15 сантиметрів один від одного, з міжряддями по 60 сантиметрів). Заглиблювати насіння слід на сім сантиметрів. Коли у сіянців з'явиться по чотири листочки, прорідити рослини. Регулярно рихлите і прополювати міжряддя.
4
Час від часу підсапуйте кукурудзу і підгодовуйте коров'яком. Поливайте рослини у міру підсихання ґрунту. Бічні пагони слід видаляти, тільки так ви зможете отримати великі качани. При дотриманні всіх перерахованих правил, вирощування кукурудзи на власній ділянці дасть відмінні результати. В середині серпня можна збирати ранні сорти, більш пізній сорт встигає до кінця серпня.
Корисна порада
Визначити дозрівання кукурудзи можна за кольором рилець. У стиглої кукурудзи рильця підсихають і стають коричневими.
Кукурудза - одна з корисних зернових культур, яка має витончений солодкуватим смаком і особливим ароматом. Однак купуючи її у недобросовісних продавців, ви можете отримати замість смачної харчової кукурудзи звичайну кормову. Саме тому, щоб не бути ошуканим, зверніть увагу на такі відмітні ознаки.
Інструкція
1
Відомо, що кормова кукурудза - це прямий нащадок дикої кукурудзи. Пізніше на її основі була виведена харчова. Через те, що кормова кукурудза менш вибаглива і дає хороший урожай при помірному кліматі і добриві ґрунту, за ціною вона набагато нижче. Харчова ж вимагає особливий температурний режим і догляд. Найбільш підходяща для неї температура вдень - 20-27 градусів, а вночі - 14.
2
На відміну від харчової кукурудзи, яка має товсті й короткі качани з великими, пухкими зернятками світло-жовтого кольору, кормова росте в довжину, а колір її зерен насичений яскравими фарбами жовтого і оранжевого відтінку. Крім того, зерна кормової кукурудзи жорсткі і несмачні, а зернята харчової навіть в сирому вигляді м'які і солодкуваті.
3
Що стосується користі для людського організму, то кормова кукурудза не шкідлива, а й задоволення від її вживання ви мало отримаєте через повної відсутності смаку. Готується вона 2-3 години, в 100 грамах вареної кукурудзи міститься 120 калорій. Харчова кукурудза, навпаки, дуже солодка. Вона готується 10-30 хвилин. У 100 грамах вареної кукурудзи міститься 180 калорій. До того ж до її складу входить величезна кількість протеїнів, необхідних для підтримки здоров'я організму людини.
4
Харчова кукурудза вирощується виключно для людей, з метою приготування різних страв. Саме таку кукурудзу згодом продають у продуктових магазинах в жерстяних банках. Кормова цілком придатна для харчування людини, але її зазвичай вирощують для годівлі великої рогатої худоби.
5
Виходячи з вищесказаного, можна зробити невеликий перелік характерних ознак кормової кукурудзи: - довгастий качан; - яскраво-жовті, помаранчеві зерна; - через твердості зерен довго вариться; - несмачна.