Як боротися з мошкарою.

Мошки - досить неприємні і настирливі сусіди, які найчастіше селяться на кухні. Перед тим як приступити до серйозної боротьби з мошкарою, слід з'ясувати основну причину їх виникнення і негайно усунути її. Існує чимало ефективних і простих методів боротьби з цими непроханими гостями.
Вам знадобиться
  • - стаканчик;
  • - целофановий мішок;
  • - нитка або гумка;
  • - сироп;
  • - сірники;
  • - пісок або декоративні камінчики;
  • - спеціальні хімічні засоби.
Інструкція
1
Дуже часто джерелом розмноження мошок є згнилий овоч або фрукт. Не менш поширені місця появи комах - пакет з картоплею або цибулею, банка зі старим варенням, мішок з волоськими горіхами, раковина (відходи, що застрягли в трубі, можуть стати розсадником мошкари), відро для сміття. Наведіть повний порядок в домі, зробіть вологе прибирання, приберіть подалі всі продукти харчування. Ось тепер прийшов час приступити до безпосередньої боротьби з надокучливими літаючими комахами.
2
Візьміть невеликий пластиковий стакан і налийте на дно трохи солодкого сиропу (можна використовувати вино, пиво). Зверху на стакан натягніть поліетиленову плівку або целофановий мішок, закріпіть за допомогою гумки або нитки. Виконайте в плівці невеликі отвори, щоб мошки змогли пролізти. Вся хитрість даного способу полягає в тому, що мошки, відчувши приємний солодкий запах, спробують пробратися в зроблену приманку. Вам залишиться лише зав'язати стаканчик в мішок і позбутися його разом з мошками. При необхідності слід повторити процедуру, щоб повністю усунути мошкару.
3
Квіти - це ще одне улюблене місце проживання і розмноження мошок. Їх личинки з величезним задоволенням гризуть коріння ваших кімнатних рослин, квіти починають гинути. При виникненні даної проблеми необхідно скоротити поливи. Зверху посипте грунт шаром піску або укладіть декоративні камінчики. Можна продезінфікувати землю слабким розчином марганцівки. Застроміть в грунт кілька сірників, сірчаними головками вниз.
4
Якщо перераховані способи боротьби з мошкарою не допомагають, тоді слід удатися до хімічних способам. Існує чимало спеціальних розчинів, які слід розпорошувати в місцях скупчення комах. Будьте дуже обережні при проведенні такої обробки. Не допускайте вдихань хімічних речовин домашніми тваринами і дітьми. Якщо ви живете на першому поверсі, а мошки розлучаються в підвалі і проникають у житло через щілини в підлозі, тоді варто звернутися в домоуправління або іншу обслуговуючу будинок компанію, щоб вони вирішили дану проблему.