Вибір будівельного міксера.

Будівельний міксер - це інструмент для змішування фарби, клею, штукатурки та інших розчинів. Він дозволяє заощадити час, знизити трудові витрати і отримати якісний розчин необхідної консистенції.

Вибір насадки для будівельного міксера

Зазвичай довжина насадок для міксера становить 400-600 мм, діаметр 160 мм. Щоб збільшити довжину насадки на 400 мм, можна купити спеціальний подовжувач. Конструкція насадки залежить від того який матеріал буде змішувати міксер. Для важких вузьких складів, наприклад клею для плитки, герметика, цементного розчину, штукатурки, безшовного статі, необхідна насадка у формі правобічної спіралі. Щоб змішувати легкі еластичні суміші, такі як фарбу, лак, бітум, найбільш підходящий варіант - лівостороння спіраль. Насадки у формі спіралі мають спеціальне пристосування у вигляді кільця, щоб упиратися в дно ємності для змішування.
Щоб руки при роботі нагружались менше, слід вибрати міксер з Т-подібною компонуванням. Вона являє собою потужну скобу, а під прямим кутом до неї знаходиться рукоятка з курком.
Для розмішування матеріалів, у які не повинен потрапляти повітря, використовують насадку-хрестовину. За допомогою гвинтової насадки добре змішувати легкі розчини, вони не розбризкуються і суміш виходить більш якісною.

Технічні характеристики будівельного міксера

Вибираючи інструмент, обов'язково зверніть увагу на його технічні характеристики. Електронна система регулювання обертів є практично у всіх будівельних міксерів. Можливість регулювати обороти дозволяє домогтися необхідної частоти обертання для приготування розчину. Показники крутного моменту - це одна з важливих характеристик для будівельних міксерів. Для роботи з важкими сумішами необхідний найбільш високий показник - це полегшує використання аппарата.Скорость - технічна характеристика, яку не можна не враховувати при виборі інструменту. Якщо необхідно змішувати легкі маси, де не потрібна наявність двох швидкостей, підійде міксер потужністю менше 1 кВт. Моделі з двошвидкісним редуктором більш практичні, вони дозволяють розмішувати і важкі в'язкі суміші, і легкі рідкі матеріали.

Дриль-міксер

Замість будівельного міксера можна придбати дриль-міксер - хороший варіант для змішування розчинів не більше 15 літрів.
Дриль-міксер швидко зношується від частих навантажень , тому краще купувати пристрій, якщо розчини потрібно місити рідко і вони не особливо важкі.
На відміну від звичайної дрилі, міксер забезпечений редуктором з передавальним співвідношенням, який забезпечує режим роботи з низькими оборотами. Це дозволяє виконувати не тільки звичні для дрилі функції, але і змішувати розчини гіпсу, шпаклівки, клею, ізоляційні матеріали, а також лаки і фарби.